Sign in to follow this  
Followers 0
kujon106

Amatér za volantem :)

30 posts in this topic

Asi bych vraždil,bohužel pokud není na parkovišti takhle umístěná kamera,tak mám smůlu...

[upravil dne 14/1/07 Oliver Riedel]

:o Tak to je hodně drsné, nejdřív to připomíná Mr. Beana, jak vždycky zmizí z obrazu a pak se zase vynoří a najednou je z toho Hitchcock.:grr

neverim,ze to nie je nahrane.ved to sa ani neda.ale ak by nahodou niekto taky existoval tak by som sa neudrzal

Já bych zabil toho kdo mu ty papíry dal, pokud nějaký má. :grr :grr :grr

[upravil dne 14/1/07 Dave_k]

Původně zaslal: Dave_k

Já bych zabil toho kdo mu ty papíry dal, pokud nějaký má. :grr:grr:grr

Já bych zabil oba.... Tohle je hodně drsný...

No vida, na potřetí se mu to povedlo. Asi měl málo místa se otočit. A zadní sklo měl asi zakryté, že ťuknul při couvání. To mu už nic nepomůže. Ten by boural i na kole hovado jedno. Hlavně že má pořádné auto.:myslim :myslim:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Co to je za Ychtyla, to měl snad zamčenej volant nebo co, to není snad ani možný. No já bych ho umlátil zcela určitě a ještě tak dva až tři kolem kteří by mi v tom chtěli bránit:o:o:o

On by ti někdo bránil v ČR? Každý by dělal, že nic nevidí!!:D :D:D:cool::cool::cool::cool:

Spíš by mě zajímalo jestli věděl na co má před sebou ten kulatý nesmysl (někteří tomu říkáme volant). :myslim:bojim:myslim:bojim:myslim

[upravil dne 14/1/07 Pinďa]

Možná se mi to jen zdá, ale mám pocit, že ta osoba má dlouhé vlasy. Že by něžné pohlaví?

To snad může přijít vtipné jenom těm, co nemají auta. Bohužel mezi ně nepatřím. Mě to přišlo srandovní až do toho prvního ťukance, pak už moc ne. Ale teď když si tak představuji toho řidiče, tak ten musel být tak vyklepaný, že si snad i nasr*l do kalhot. Takže trochu humoru v tom je. Ale je to spíš tragikomedie.

Nedávno sem sem projížděl sídliště na Vinohradech (brněnských) a v jednosměrce vyjížděl z parkovacího místa nějakej trotl s Fiatem Bravo. Když sem viděl že se vůbec na mě nedívá tak sem rači zpomalil a nechal ho vyjet a nevím teda kam se díval protože za ním byl náklaďák, do kterýho pak pěkně třískl, znervozněl ještě víc, jel dopředu a před náklaďák na bok, přejel obrubník ale nenechal mě dost místa na projetí tak sem musel troubit. Během celé té jeho malé akce sem se málem poscal smíchy.

Ožrale nevypadal, asi to ještě neměl \"v ruce\".