Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro v zadních dveřích 405Break


kalich

Recommended Posts

Lidičky, přečetl jsme si pár názorů k tomuto tématu, tak se přidám. Jedná se mi o to, že když ze zadních dveří sundám tapecírunk, tak díry do plechu na repráky jsou. Kabely tam nejsou, ale stejně potřebuju nataáhnout nové, takže ty neřeším.Teď ale řesím problém, jak udělat to, aby repráky v zadních dveřích byly tak karsně schované v takovejch tech plastovejch kapsach s odkladnim místem, jako je na předních dveri. Jak vubec vypadaj oni repraky na dverich. mřížky pres repraky jsou na latce, nebo pres ne je nejakej sikovnej kryt jako na predku?? Kdo mi poradi? budu vdecny i za fotky.... Ty mi reknou asi nejvice... Dekuji predem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rok vyroby mam 88. chtel bych, aby ty repraky vypadaly pekne, jako ty v prednich dverich. samotny membrany repraku nejsou videt, ale vidis jen ten \"kaslik\", kde je zakrytovanej reprak a kaslik pokracuje dale do takove kapsy na ptakoviny. a to bych chtel neco podobneho na zadku... dat do zadnich dveri jen krytky (mrizky) pres repraky, to nebude ono..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...