Sign in to follow this  
Followers 0
kalich

Repro v zadních dveřích 405Break

5 posts in this topic

Lidičky, přečetl jsme si pár názorů k tomuto tématu, tak se přidám. Jedná se mi o to, že když ze zadních dveří sundám tapecírunk, tak díry do plechu na repráky jsou. Kabely tam nejsou, ale stejně potřebuju nataáhnout nové, takže ty neřeším.Teď ale řesím problém, jak udělat to, aby repráky v zadních dveřích byly tak karsně schované v takovejch tech plastovejch kapsach s odkladnim místem, jako je na předních dveri. Jak vubec vypadaj oni repraky na dverich. mřížky pres repraky jsou na latce, nebo pres ne je nejakej sikovnej kryt jako na predku?? Kdo mi poradi? budu vdecny i za fotky.... Ty mi reknou asi nejvice... Dekuji predem:D

jakej mas rok vyroby? Nevim, ale v me 405 vzadu nejsou odkladaci kapsy.. . Muzes reprak pridelat na MDF do tapecirunku vyriznout otvor a pak to zakrejt originalni mrizkou.. .

rok vyroby mam 88. chtel bych, aby ty repraky vypadaly pekne, jako ty v prednich dverich. samotny membrany repraku nejsou videt, ale vidis jen ten \"kaslik\", kde je zakrytovanej reprak a kaslik pokracuje dale do takove kapsy na ptakoviny. a to bych chtel neco podobneho na zadku... dat do zadnich dveri jen krytky (mrizky) pres repraky, to nebude ono..............

a co si udelat jiny plato a napevno ho prisroubovat? neni to tak hrozna prace:) Jestli chces, muzem se sejit nekde v usti a muzu ti to ukazat.. . Telefon mam pod obrazkem.

no, jiny plato.-.... ty mas namysli to krasny plato zakryvajici kufr?? to bych nejak vyresil, ale jak udelat, kdyz budes nakladat neco vetsiho a potrebujes dat plato do p.... (pryc).