Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zrychlení 0-160km/h


C.J.

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: Dundee

Trabik je super stroj, na toho mi nikdo nesmí sáhnout, ten můj jel 110 km/h s kombinovanou spotřebou 5,9 l/100km :D J

Za 5.9?!!! není možné!! Ten Trabik je kámoše, ale jezdí konstantně za 10-11l :nevim Nemyslíš tak náhodou 5.9l na 50km ?? :D Protože 5.5l mi žere Jawa..

:D myslel jsem vážně na sto kiláků- cestu k rodičům (133 km) jsem jezdil pravidelně za osm litrů a na některých úsecích cesty jsem z něj dostal těch 110 (a nebyl to moc problém ;)):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: Dundee

Dost slušný, hlavně aby už frčel bez problémů ;):super

..tak už vím, proč mi to tak jede, bodejť by nejelo, když to jezdí na vodík !!! ..po zhruba jednom tisící kilometrů se mi ztratily z expanzky 4 litry vody.. :grr:(:bojim

Těch 160km/h tomu asi dalo poslední hřebík do rakve.. Pravděpodobně prohnutá hlava, nikde jinde se ta voda ztrácet nemůže..

Tak to je děsnej pech!:( Nemohl by bejt taky trochu křivej blok? Kolega měl podobný problémy s vodou (nová hlava) a nakonec zjistili, že má nějakou hlubší korozi na bloku (byl trochu zkroucenej a korodovalo to tam)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:grr Auto začalo děsně cukat, tak jsem rozebral váhu vzduchu - byla totálně zoxidovaná v asi v polovině zaseklá, takže stále ukazovala, že jí prochází dost vzduchu, senzor škrtící klapy pootočen, takže i ten ukazoval že mám přidaný plyn, takže volnoběh jsem musel seřizovat dorazem klapy.. Navíc jsem zjistil, že upadla podtalová hadice z regulátoru předstihu.. A přesto všechno jelo auto jako z praku !! teď jsem teda všechno \"opravil\", volnoběh teď drží elektronika, jede pěkně pravidelně ale VŮBEC TO NETÁHNE !!!! :grr Do 4tis otáček jede pěkně, asi i lépe než předtím, ale přes 4tis už se mu vůbec nechce, jede jako na \"gumě\".. To si člověk nevybere. Buď je motor rozhašený a jede jako pila, nebo seřízený a nevýrazný..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z té váhy vzduchu moc chytrý nejsem.. Jak myslíš, jestli reagovala na ohřívání dobře? Ta se přece během provotu nijak moc nezahřívá, ne? Dá se nějak proměřit?? Protože když byla seklá, tak to jelo lépe.. Ale to mohlo být i předstihem, upadla ta podtlaková hadička regulace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplotní čidlo to je a nad tou klapkou je vlastně odporová dráha s jezdcem. Když jsme takhle na jednu pustili horkovzdušnou pistoli, začala se krásně plynule otevírat podle toho, jak jsme zvyšovali teplotu a odpor na tý dráze klesal. Zkus to taky a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

to Dundee: Jel sem na LPG, na benzín auto jede-nejede, motor cuká, dusí se. Aź budou penízky,tak půjde k mechanikovi. Ale už když sem auto kupoval,tak jezdilo na benzín stejně, ne-li hůř, vynechávalo v tahu. Když sem jel na LPG, tak sem zkoušel sem jak motor točí,myslím,že by měl táhnout do 6500ot/min, při 5500ot přestane táhnout a při 6000 zase zabere. Sem zvědavej co mi mechanik řekne. Za chvíli tam půjdou zase elektrony,tak bude zrychlení zase přes 14s :D

Jinak si myslím,že kdyby byl motor v cajku tak to na benzín/LPG pojede skoro stejně, rozdíl bude max 1s, alespoň většinou se udává,že pohon na LPG u MPI ubíra max 5% výkonu, u novějších LPG digitálních systému by neměl být rozdíl žádnej,ale nemůžu to potvrdit ani vyvrátit.

[upravil dne 26.2.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...