Sign in to follow this  
Followers 0
Péťa

Kuk z okna :D

19 posts in this topic

taky sem necekala, kdyz sme vcera byli na hokeji, ze o pauze se budem takle v lednu chodit ohrat ven....kdy bude snezit, v cervenci?

Hmmm - leden:roll Ostatně leden 2007 mě začíná pomalu, ale jistě S..T :grr ikdyž sluníčko mám moc rád, ale v lednu by se přece jenom šiklo alespoň trošku sněhu (stačí na horách - nížiny netřeba - budiž ...) ... P L E A S E ... za 14 dní jedu na hory!!:(

ps.: alespoň si dneska zajdu na kolo ... ostatně letos už jsem byl i 2.ledna!!

Původně zaslal: Neon

Hmmm - leden:roll Ostatně leden 2007 mě začíná pomalu, ale jistě S..T :grr ikdyž sluníčko mám moc rád, ale v lednu by se přece jenom šiklo alespoň trošku sněhu (stačí na horách - nížiny netřeba - budiž ...) ... P L E A S E ... za 14 dní jedu na hory!!:(

ps.: alespoň si dneska zajdu na kolo ... ostatně letos už jsem byl i 2.ledna!!

Jestli sníh, tak na horách a v Praze (když po něm tak, kromě Méďi, toužíte).

Peto...pominu-li Medu, tak neznam snad nikoho, komu by vadil snih v Praze....ale myslim snih, ne to, co tu tak obvykle byva....vetsina ridicu si to i pochvaluje-spousta jich totiz tim padem zmizi.....a detem to dela radost :))))

ciste pragmaticky - nebude snih, nebude zima, nebude uroda.... ta voda bude chybet, nektere stromy zacinaji pucet a mraz je spali... takze at uz je zima tady, i se snehem, i kdyz to nemam rad :)

myslis to, ze vsude kvetou kytky? to je preci pro doladeni zimniho obrazu krajiny:D:D

Původně zaslal: Vvitty

ciste pragmaticky - nebude snih, nebude zima, nebude uroda.... ta voda bude chybet, nektere stromy zacinaji pucet a mraz je spali... takze at uz je zima tady, i se snehem, i kdyz to nemam rad :)

Ono to s tou vodou není tak horký. ;)

Na jaře je zem zmrzlá, zatímco sníh taje - takže naprostá většina vody, kterou zadržoval sníh, steče přes zmrzlou půdu pryč - takže jestli je sníh nebo ne, je pro vodní poměry v půdě nepodstatné. Podstatné je množství srážek ve vegetačním období (a množství podzemní vody).

Ono spadne vody docela hodně. Když si představím, že by to byl sníh :D Ale je pravda, že příroda má v zimě odpočívat. Ne kvést, rodit,... :roll

Původně zaslal: Peta

Ale je pravda, že příroda má v zimě odpočívat. Ne kvést, rodit,... :roll

Ne vždy tomu tak je. Například medvědice rodí právě uprostřed zimy (a pro důkaz nemusíme chodit daleko: :D)

Původně zaslal: Kurt

Ne vždy tomu tak je. Například medvědice rodí právě uprostřed zimy (a pro důkaz nemusíme chodit daleko: :D)

Jenže to je zrovna výjimka, kterou jsem vypsal výše :D

]Původně zaslal: Peta

...kromě Méďi...

Původně zaslal: Oliver Riedel

aka:Kde si byla na hokeji,ono se někde hrálo?

Já hlásím 22°C na sluníčku..

JJ hralo, rozhodli jsme se, ze je nejvyysi cas jit se podivat na zapas ctvrte ligy:D:D:D:D a byl to zazitek vskutku zajimavy:aut

Nádherný jarní počasí, po bílym svinstvu ani památky, slunečno, 13°C :super , sice to dost fouká :(, ale paráda. Být takhle celý období podzim až jaro, ani trochu bych se nezlobil :D :D :D

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Oliver Riedel

aka:Kde si byla na hokeji,ono se někde hrálo?

Já hlásím 22°C na sluníčku..

JJ hralo, rozhodli jsme se, ze je nejvyysi cas jit se podivat na zapas ctvrte ligy:D:D:D:D a byl to zazitek vskutku zajimavy:aut

To máte v Praze tolik lig?Teeeda to se máte:D

Původně zaslal: aka...pominu-li Medu, tak neznam snad nikoho, komu by vadil snih v Praze...

Tak já se přidávám k Méďovi :D:D:D