Sign in to follow this  
Followers 0
Driver

Akvárium

7 posts in this topic

Jenom taková mála zajímavost.

Tak jsem si jednoul všimnul že se mi vytvořilo v zadním světlu akvárium, hladina sahala do poloviny světla, po podrobnějším ohledání jsem zjistil že tam asi teče drobnýma prasklinkama na vrchu světla. Tak jsem světlo vyndal a přemýšlel jak tu vodu dostat ven a přitom neporušit světlo. Ale \"frantíci\" mysleli i na akvaristy, když jsem vyndal parabolu, tak jsem pod ní našel malý špuntík, kterým jsem tu vodu vypustil. To mají celkem vychytaný.

Jo, to já mám něco podobnýho na pravým předním, akorát že tam nebylo přímo akvárko, ale mokro je v něm díky prasklýmu sklu pjekný, a propos ... neměl by někdo sklo na pravý přední světlo P 205 ?

akorát mě štve že už se mi akvárko zase napouští, budu to muset nějak nenápadně zalepit ;)

Kik

Hmm, nove sklo stoji u Autokelly cca 470,- Kc - vic neporadim. Nevim, jestli svetla vic reznou nebo se vic rozmlacivaj :D

Driver

ja, co jsem se naposledy vrtal v aute, tak jsem zadni kryt dotahl tak nafest, ze mi odstava. Tudiz resim opacny problem :D:D - jak zamezit pristupu vody do svetlometu

Byste měli vidět, jak vypadal můj Rapidek po povodni v 97 roce :o Zajímavej pohled. Akvárko v celým autě :D

No, naštěstí už mám lvíčka,co umí plavat :D:D:D