Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406 coupe


jumbolu81

Recommended Posts

Zdravim kolegove,

jednou jsem \"ztratil\" klice od 406 Coupe a od te dobe se vsechno s... :-) Abych se dostal do auta museli mi udelat pouze \"sablonu\" klice - pouze vroubkovani - pouze k otevreni dveri protoze to bylo bez kodu. pri otvirani jsem strhl zamek na ridicove strane protoze vyrezy asi byly prilis ostre, mozna moji netrpelivosti:-) (ted kdyz strcim klic do zamku,tak se pouze protaci 360 stupnu bez jakkehokoliv vysledku - coz si myslim ze je hlavni pricina meho problemu) Posleze jsem musel s celym autem do servisu - na trajleru - aby mi mohli nahrat kod do klicu a ja mohl klidne startovat - auto skoro po 1,5 roku nastartovala na prvni pokus :super - pak jsem ale zjistil ze pri kazdem otevreni dveri se spusti alarm asi tak na 30 sec. a to muze byt auto klidne nastartovane, zhasnute proste za kazde situace. Auto to jde zamknout ted pouze ze strany spolujezdce - centralni zamykani funguje bezproblemu - co nefunguje je akorat dalkove zamykani pres klicek ani tzv. \"dead lock.\" Nemel nekdo takovy podobny problem a nemate nejakou radu v cem by to mohlo byt? moje tipy jsou: bud ten zamek nebo spatne nahrani kodu do klice ale treba to bude v necem jinem - (baterku v klicich jsem vyloucil jako pricinu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...