Sign in to follow this  
Followers 0
jumbolu81

P 406 coupe

3 posts in this topic

Zdravim kolegove,

jednou jsem \"ztratil\" klice od 406 Coupe a od te dobe se vsechno s... :-) Abych se dostal do auta museli mi udelat pouze \"sablonu\" klice - pouze vroubkovani - pouze k otevreni dveri protoze to bylo bez kodu. pri otvirani jsem strhl zamek na ridicove strane protoze vyrezy asi byly prilis ostre, mozna moji netrpelivosti:-) (ted kdyz strcim klic do zamku,tak se pouze protaci 360 stupnu bez jakkehokoliv vysledku - coz si myslim ze je hlavni pricina meho problemu) Posleze jsem musel s celym autem do servisu - na trajleru - aby mi mohli nahrat kod do klicu a ja mohl klidne startovat - auto skoro po 1,5 roku nastartovala na prvni pokus :super - pak jsem ale zjistil ze pri kazdem otevreni dveri se spusti alarm asi tak na 30 sec. a to muze byt auto klidne nastartovane, zhasnute proste za kazde situace. Auto to jde zamknout ted pouze ze strany spolujezdce - centralni zamykani funguje bezproblemu - co nefunguje je akorat dalkove zamykani pres klicek ani tzv. \"dead lock.\" Nemel nekdo takovy podobny problem a nemate nejakou radu v cem by to mohlo byt? moje tipy jsou: bud ten zamek nebo spatne nahrani kodu do klice ale treba to bude v necem jinem - (baterku v klicich jsem vyloucil jako pricinu)

Asi nejdříve bych odpojil elektriku řidičového zámku a pokud by to nepomohlo, hledal bych příčinu dále...:myslim

Já bych asi vyndal zámek a pokud nebude nějaká evidentní chyba okolo, odnesl bych ho k zámečníkovi.