Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední maska na 306


oni

Recommended Posts

Původně zaslal: oni

no neco takovyho co mas ty v avataru!to je tvoje auti?nemuzes sem dat nejake lepsi foto!!prosim!!

Jo je - teda zatím;)

I když se mi ta maska dřív líbila tak bych dělal zase jinej typ (design). Za maskou je udělanej nasávač pro přívod k filtru. je tam udělanej takovej trychtýř pak je to stažený do laminatový \"roury\" k filtru (možná to tam je trichu vidět).

306-01.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jj to je ono to je samodomo?nema nejake typ,radu!me se prave ta maska moc libi a nemuzu ji sehnat!!a jakej jinej typ mas na mysli?nemel bys jeste fotku ze zavrenou kapotoua u nisiho pohledu!!dik moc!!

Jj, to je dělaný doma. Je to radikálně upravená originál maska.

306-5.JPG

Podle mě teda lepší:

306ka1.JPG

Nebo:

306ka2.JPG

306ka3.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty mas protazenou kapotu?hele nevis jak byla ta anglicka stranka,ktera se zabivala tuningem je na pazouty??tam meli masku presne takovou jako chci ja!je hodne podobna te tvoji,jen ten otvor byl vetsi a nevim proc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest blondynaa
Původně zaslal: oni

a ty mas protazenou kapotu?hele nevis jak byla ta anglicka stranka,ktera se zabivala tuningem je na pazouty??tam meli masku presne takovou jako chci ja!je hodne podobna te tvoji,jen ten otvor byl vetsi a nevim proc!

myslíš tohle?

http://www.ecosse-peugeot.co.uk/products.asp?app=306&category=Bodykits

jinak protaženou jí ještě nemám, ale chci a doufám že do března mít budu....teď čekám ty mračítka,napasuju nový nárazníček a klempíři u nás v práci budou mít volnou ruku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blondynaa

moooc hezký, jen nevím jak je to s objednáváním a dodáním.....ale určitě bych si tam vybrala....a mám takový OT: nejde mi vložit avatar :myslim

musis ten obrazek mit vlozenej nekde na netu!treba sweb.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Jakej to má účel prodlužovat kapotu a ještě dávat mračítka?:myslim Buď jedno nebo druhý, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

a ty mas protazenou kapotu?hele nevis jak byla ta anglicka stranka,ktera se zabivala tuningem je na pazouty??tam meli masku presne takovou jako chci ja!je hodne podobna te tvoji,jen ten otvor byl vetsi a nevim proc!

A jestli tahle zpráva směřovala na mě, tak kapotu mám protaženou o cca 1 - 1,5 cm (max)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...