Sign in to follow this  
Followers 0
oni

Přední maska na 306

39 posts in this topic

lidicky nevite kde sehnat nejakou masku s velkym nadechem,neco jak se da porisit na facko nebo felici i jina auta!!

jj zkousel a nic jsem nenasel nebo ten tip co myslim!!

Původně zaslal: oni

lidicky nevite kde sehnat nejakou masku s velkym nadechem,neco jak se da porisit na facko nebo felici i jina auta!!

Nádech pro filtr? :mrk

no neco takovyho co mas ty v avataru!to je tvoje auti?nemuzes sem dat nejake lepsi foto!!prosim!!

no neco takovyho co mas ty v avataru!to je tvoje auti?nemuzes sem dat nejake lepsi foto!!prosim!!

Jo je - teda zatím;)

I když se mi ta maska dřív líbila tak bych dělal zase jinej typ (design). Za maskou je udělanej nasávač pro přívod k filtru. je tam udělanej takovej trychtýř pak je to stažený do laminatový \"roury\" k filtru (možná to tam je trichu vidět).

306-01.JPG

jj to je ono to je samodomo?nema nejake typ,radu!me se prave ta maska moc libi a nemuzu ji sehnat!!a jakej jinej typ mas na mysli?nemel bys jeste fotku ze zavrenou kapotoua u nisiho pohledu!!dik moc!!

jj to je ono to je samodomo?nema nejake typ,radu!me se prave ta maska moc libi a nemuzu ji sehnat!!a jakej jinej typ mas na mysli?nemel bys jeste fotku ze zavrenou kapotoua u nisiho pohledu!!dik moc!!

Jj, to je dělaný doma. Je to radikálně upravená originál maska.

306-5.JPG

Podle mě teda lepší:

306ka1.JPG

Nebo:

306ka2.JPG

306ka3.JPG

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

a ty mas protazenou kapotu?hele nevis jak byla ta anglicka stranka,ktera se zabivala tuningem je na pazouty??tam meli masku presne takovou jako chci ja!je hodne podobna te tvoji,jen ten otvor byl vetsi a nevim proc!

koukal jsem¨,my uz jsem se na toto tema uz bavili a ta maska co se me se libi je tahle:http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_product.asp?id=1142

a ty mas protazenou kapotu?hele nevis jak byla ta anglicka stranka,ktera se zabivala tuningem je na pazouty??tam meli masku presne takovou jako chci ja!je hodne podobna te tvoji,jen ten otvor byl vetsi a nevim proc!

myslíš tohle?

http://www.ecosse-peugeot.co.uk/products.asp?app=306&category=Bodykits

jinak protaženou jí ještě nemám, ale chci a doufám že do března mít budu....teď čekám ty mračítka,napasuju nový nárazníček a klempíři u nás v práci budou mít volnou ruku....

moooc hezký, jen nevím jak je to s objednáváním a dodáním.....ale určitě bych si tam vybrala....a mám takový OT: nejde mi vložit avatar :myslim

Původně zaslal: blondynaa

moooc hezký, jen nevím jak je to s objednáváním a dodáním.....ale určitě bych si tam vybrala....a mám takový OT: nejde mi vložit avatar :myslim

musis ten obrazek mit vlozenej nekde na netu!treba sweb.cz

ferry:uz jsem jim psal drive,vyroba tehle masky by byla pry narocna apak draha tudiz neprodejna!!

Původně zaslal: blondynaa

ty mračítka jsem si teď objednala....čekám až dorazí a kapotu bude prodlužovat klempíř....a bude to s původní maskou...tak pak hodím fotečku jak to dopadne....:papa

Jakej to má účel prodlužovat kapotu a ještě dávat mračítka?:myslim Buď jedno nebo druhý, ne?

A jestli tahle zpráva směřovala na mě, tak kapotu mám protaženou o cca 1 - 1,5 cm (max)....

jj smerovala na tebe!!to bude asi ono,proto se mi ten nadechzda takovej malej!myslis ze by bylo tezky udelat podobnou jako je ta cerna?