Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Final Monster Night Drift session #1


rimmer

Recommended Posts

Původně zaslal: TiborTeam

Až zprovozním moje fáro, tak se přidám ! Pokud teda nevadí, že tam mám spalovák 3.5ccm :D

Tak příště tady http://www.jkcarsteam.com/ :D

ty si registrovany ? chci se tam jit nekdy podivat, uz jsem se bavil s Mirkem Vujtkem pres ICQ, a dokonce jsem se byl u neho podivat doma, ten ma teda aut :) Spalovak je fajn, ale ja bych ho neuzivil..nemam kde jezdit, a chci si proste vecer zajit ven pobbnout...to se jaksi uprostred vesnice neda kdyz to dela kraval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si registrovany ? chci se tam jit nekdy podivat, uz jsem se bavil s Mirkem Vujtkem pres ICQ, a dokonce jsem se byl u neho podivat doma, ten ma teda aut :) Spalovak je fajn, ale ja bych ho neuzivil..nemam kde jezdit, a chci si proste vecer zajit ven pobbnout...to se jaksi uprostred vesnice neda kdyz to dela kraval :)

Nejsem registrovaný. Já jsem byl v Opavském modelářském klubu MINERVA ale po stěhování šli modely stranou.

A ta Skřipovská dráha je kousek ... až tam pojedeš tak určitě zavolej. Stejně pojedeš kolem baráku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

rimmer: co to vlastne mate za stroje??:myslim

Final Monster, aka HBX Bonzer, aka Cross Tiger....

proste stroje co se prodavaji na www.rcmonster.org

starsi se da sehnat od 2tis nahoru, novy vez zaruky za 2900, a novy obchodu od 3990. V Reichu to vyjde z obchodu skoro i tisic levneji...

V podstate se jedna o repliku Tamiya podvozku TL-01B na kterem je postaven Twin Detonator. Jde na to sehnat jakykoliv nahradni dil, za male ceny. Akorat clovek od toho nesmi cekat moc, uz jsem urval spousty veci...repliky nemaji moc dobre plastny, original nahradni dily jsou uz pry mnohem lepsi. Kazdopadne je to low entry model ... ale za tu cenu nesezenes nic lepsiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...