Sign in to follow this  
Followers 0
rimmer

Final Monster Night Drift session #1

19 posts in this topic

Původně zaslal: TiborTeam

Až zprovozním moje fáro, tak se přidám ! Pokud teda nevadí, že tam mám spalovák 3.5ccm :D

Tak příště tady http://www.jkcarsteam.com/ :D

ty si registrovany ? chci se tam jit nekdy podivat, uz jsem se bavil s Mirkem Vujtkem pres ICQ, a dokonce jsem se byl u neho podivat doma, ten ma teda aut :) Spalovak je fajn, ale ja bych ho neuzivil..nemam kde jezdit, a chci si proste vecer zajit ven pobbnout...to se jaksi uprostred vesnice neda kdyz to dela kraval :)

ty si registrovany ? chci se tam jit nekdy podivat, uz jsem se bavil s Mirkem Vujtkem pres ICQ, a dokonce jsem se byl u neho podivat doma, ten ma teda aut :) Spalovak je fajn, ale ja bych ho neuzivil..nemam kde jezdit, a chci si proste vecer zajit ven pobbnout...to se jaksi uprostred vesnice neda kdyz to dela kraval :)

Nejsem registrovaný. Já jsem byl v Opavském modelářském klubu MINERVA ale po stěhování šli modely stranou.

A ta Skřipovská dráha je kousek ... až tam pojedeš tak určitě zavolej. Stejně pojedeš kolem baráku :super

Původně zaslal: Béďa

rimmer: co to vlastne mate za stroje??:myslim

Final Monster, aka HBX Bonzer, aka Cross Tiger....

proste stroje co se prodavaji na www.rcmonster.org

starsi se da sehnat od 2tis nahoru, novy vez zaruky za 2900, a novy obchodu od 3990. V Reichu to vyjde z obchodu skoro i tisic levneji...

V podstate se jedna o repliku Tamiya podvozku TL-01B na kterem je postaven Twin Detonator. Jde na to sehnat jakykoliv nahradni dil, za male ceny. Akorat clovek od toho nesmi cekat moc, uz jsem urval spousty veci...repliky nemaji moc dobre plastny, original nahradni dily jsou uz pry mnohem lepsi. Kazdopadne je to low entry model ... ale za tu cenu nesezenes nic lepsiho

Já mám už veterána :mrk cca 20 roků starý model, dělaný ještě v systému lahev-frézař :super Až budu mít čas tak něco nafotím.

Na použíté i nové modely můžete tady http://www.hangar1.cz

Kdysy to bylo i v Ostravě ....

[upravil dne 13/1/2007 TiborTeam]

Původně zaslal: rimmer

lepsi je www.modelbazar.cz tam jsem ho taky koupil za 2.3k

Na ten jsem zapoměl :D

Kámoš tam občas kupuje ...

casem :) az se dostanu o vikendu pres den ven :) v noci se toci fakt naprd