Sign in to follow this  
Followers 0
pavel626

hodiny u 205-ky

17 posts in this topic

nejdou mi hodiny a docela mě to mrzí v tomto voze jinak jde myslím vše

netušíte v čem by mohl být problém dík za rady

Původně zaslal: pavel626

díky za odkaz ale nemám digitální ale ručičkové- asi analogové v to vězí ten můj dotaz:roll

Mezi budíky v přístrojovce a nebo na palubce někde uprostřed?

prosím Vás o radu- tak jsen rozebral tu palubku dostal jsem se zezadu ke kabeláži ale nevím který kabel má vést k hodinám je tam pod stálým proudem myslím že zelený, či modrý ale v každém případě je ten kabel z pohledu řidiče ůplně vlevo-myslím tím ty zásuvky.

k hodinám samotným je přívod po takové desce kde jsou vidět měděné proužky.

nevím kde mám zkusit jestli mi tam jde proud- musím ty dohiny demotnovat z palubky??

jak mám dál postupovat??? DÍKY

Když vyndáš celý ten přístroj, uvidíš zezadu ten přívod k hodinám. Pozor, musíš vycvaknout náhon tachometru. Pokud je přívod k hodinám v pořádku, a stejně nejdou, tak jsou v pr... Ty budíky se dají rozebrat - jsou jen secvaklé, je to takové Lego pro velké kluky. Hodiny se tak dají vyměnit - když si seženeš jiný přístroj s funkčními hodinami. Možná tu dokonce nějaký mám, jestli jsem to ještě nevyházel.

mě ten háhon tam zůstává sám nemusím ho vypínat a secvaklý myslím že to je i nějak sešroubováno zkusím sem dát foto

Máš pravdu, ve 205 není úplně nacvaklý, takže jde vyndat bez boje. Už těch aut mám nějak moc...

oddie- můžeš mi napsat mail poslal bych ti ta fota jestli by ti to něco řeklo ?? pošli mi ho prosím do zpráv mě to nejde z tvých profilů otevřít- dík

Kdyby jsi nesehnal jedny tady mám, zkusím jestli jsou dobré, pak je můžeš mít.:papa