Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka


Recommended Posts

Lidičky napsal mi kolega ze Slovenska kvůli jedné kontrolce,můžete mi poradit co odpovědět-

Čau Oliver!Náhodou som sa dostal na stránku peguet clubu,volám sa Marián a toho času bývam v Nymburku, som čerstvým majitelom pegueotu 206 kúpeného v autobazaru, obraciam sa na teba s prosbou. Mám manuál v nemčine a ja viem anglicky ,mojím problémom je,že sa mi včera rozsvietila kontrolka v tvare motora a v strede je K nevieš mi poradiť čo to je!? Podľa fotografie si velký fanda dobrých áut a ja som iba začiatočník.Pegueot je dobré autíčko, mám ho asi mesiac. Prosím, ak mi vieš povedať ,čo to je odpíš.

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ještě bych doplnil:

Jezdím teď chvíli bez lambdy a kontrolka mi taky svítí, ale nerozsvítila se mi hned, ale až po cca 50km. Jedná se o stejnou kontrolku (oranžová s písmenem K).

Ale jezdím bez ní jen díky tomu, že budu měnit i katalyzátor. jinak bych to neriskoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Budu opakovat již některé zodpovězené, ale nevadí - zde jsou všechny důvody, na které si teď v rychlosti dokážu vzpomenout:

1. Lepší ovzduší - někomu je to možná jedno, ale mě docela záleží na tom, co tady budou po nás naši potomci dýchat. Je mi sice jasné, že já Zemi ten trn z paty nevytrhnu, ale je to podobné, jako s volbami - kdyby si každý řekl, že sám u těch voleb nic nezmní, tak nepřijde k volbám nikdo...

2. Musím projít emisema (s tím samozřejmě souvisí i bod 1)

3. Ani jsem neuvažoval o originálním katu. Kupuju sportovní MAGNAFLOW za 4400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...