Sign in to follow this  
Followers 0
Bártík

Letní pneumatiky- prosím poraďte

5 posts in this topic

Ahojky všichni! Možná je to předčasné, ale když se podívám ven, začíná to být docela aktuální, co se zatím zimy týče, začínám se poohlížet po letních gumách 195/65/15. Můžete mi někdo z Vás poradit jakou značku, nějakou představu mám, ale chtěl bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, protože už jste mi několikrát svými radami pomohli. I když v diskusi tak často nejsem, ale pozorně ji sleduji. Díky Všem za Vaše rady a názory:super:super:papa:papa.

Původně zaslal: Bártík

Ahojky všichni! Možná je to předčasné, ale když se podívám ven, začíná to být docela aktuální, co se zatím zimy týče, začínám se poohlížet po letních gumách 195/65/15. Můžete mi někdo z Vás poradit jakou značku, nějakou představu mám, ale chtěl bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, protože už jste mi několikrát svými radami pomohli. I když v diskusi tak často nejsem, ale pozorně ji sleduji. Díky Všem za Vaše rady a názory:super:super:papa:papa.

hladaj!minule sme to tu rozoberali aj so zimakmi.

Co sem se o to zajímal, tak i podle zahraničních uživatelů na 307 Michelin Primacy! Cena o trochu vyšší, ale jednoznačne se to vráti jak na o dost vyšší životnost, tak na jízdních vlastnostech. Docela i prý eliminují případný klepání při vysokých rychlostech. Oproti Pirellkám, kerý bývají na 307 z fabriky, uvádí i dvojnásonou životnost.

mám na autě fuldy montero2 a jsem spokojeny a letní jsem měl barum,ale nic moc,tak mi kamarad řekl,že má GOODYEAR Eagle NCT 5 tak to zkusím,ale fakt nevím