Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

naftove čerpadlo


Udo

Recommended Posts

...elektornicke čerpadlo značky LUKAS? :myslim:mrk

...to bude spíš mechanické čerpadlo řízené elektronicky, ale tam bych problém neviděl spíš tam nejde šťáva.

Nedávno jsem řešil stejnej problém auto se občas za chodu zastavilo, pak jsem nastartoval a jelo se dál.

Vyřešeno přemostěním předehřevu nafty. Ještě to může být ucpanej palivovej filtr nebo třeba steřelá hadice od nádrže. Jak to startuje?

Každopádně bych hledal někde tam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr jsem taky měnil a nepomohlo. Nevim přesně jak to má 406 řešené já to mám na 205 TD takhle:

Nádrž- trubka - předehřev nafty (ze zadní stěny bloku někdy je i nahoře černej kýbl) - palivovej filtr - vstřikovací čerpadlo

já jsem to vyřešil tak vynechal předehřev. Zkrátka na trubku co vede pod autem a usti vzadu v motoru propojil hadici přímo na trubku,

která dál vede na flit (hadice tuším 9).

Problémy zcela odstraněny a to ny opravář trvdil to je vstřikovací čerpadlo to bude drahý :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pruhlednou hadici tam asi nenajdeš je to tak jak pise .mcTD padá ti nafta takže netěsnost někde mezi nádrží a čerpadlem. Viděl bych to ale někde v těch místech jak jsem psal trubka pod autem palivovej filtr. Nevim jestli tám ten předehřev máš každopádně co jsem tu čet tak zlobí často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, neraďte mu kraviny. S nějakou 205 to nemá nic společného ani vzdáleně. To čerpadlo je el. řízené, a je značně poruchové, takže naopak to bude velmi pravděpobně v něm. A nějaké \"nejde do toho šťáva\" je pí*ovina jak noha.

V první řadě s tím zajet na diagnostiku, když je to 2,1TD, a podívat se, co je u čerpadla zaznamenáno za chybky. A pak dost pravděpodobně milé čerpadlo vyndat, a nechat opravit, což zpravidla obnáší bratru nějakých 15tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam auto nečo cez rok skravil som na nom okolo 95tis km menil som spinačku odišla mi auto.klima generalkoval som zadnu napravu silenbloki,loziska vo wiedni mi spadol remen na dobijanie,servo atd. teraz 2x čerpadlo....................................ale je to super auto kupil by som ho rad zase je velke a pohodlne jednoducho kara ako ma byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...