Sign in to follow this  
Followers 0
thomas65

tuningové vyfukové svody na p 306

24 posts in this topic

Zdravím všechny peugeoťáky...měl bych takovej dotázek má někdo na p 306 tuningové svody???nikde na netu jsem je neviděl...díky..případně kde by se dali sehnat nebo vyrobit???

[upravil dne 14.1.2007 thomas65]

[upravil dne 14.1.2007 thomas65]

Původně zaslal: thomas65

Zdravím všechny peugeoťáky...měl bych malej dotaz jestli někdo vlastní???moc by mě to zajímalo a pokud máte plánek na výrobu tak můj e-mail je Simson.Club@seznam.cz

...předem děkuji

Nechceš se trochu víc rozepsat aby všichni věděli co že to vlastne potřebuješ? ;)

treba je to nejakej kviz, proc by jinak predmet nahrazoval otaznikama a teckama:myslim Urcite v tom bude nejaka finta:super

Že by finta fň:o No tak ptá se jestli je někdo vlastní, pokud se ptá na ty svody v nadpise, tak asi jo, vlastní;) A je to v sekci 306 tak že by na P306tku?

[upravil dne 11/1/07 Radek Hurvajz]

no tak jinak...no...má na někdo na peugeotu 306 výfukuvové svody???moc mě to zajímá nikde jsem je nenašel???poraďte pls...thx

thomas65: vyfukove svody ma kdekdo a nejen na 306ce. Uz jsme pochopili, ze asi nemyslis seriove, ale jeste napis na jaky motor.

treba mu prave ty seriovy nekdo ukrad z auta a ted mu to netahne.... :aut

zrovna v patek me kamos co \"tak trochu dela do rally\" daval link na firmu, ktera mi nerezove/lestene (proste tunerske :D ) svody doda za 6000,- . link budu muset znovu ziskat pac si ho nepamatuji. mam v hlave takove myslenky, ze karce vylepsim vyfuck :)

jj jasně ukradli mi je :myslim tak scháním jiné...nee tak ted fakt prostě chci měnit celej vejfuk i spotrubím atd a i svody a samozřejmě ne seriové to bych sehnal všude...a to vím taky že i na jinejch autech jsou:potlesk a dokonce jsem je i viděl:D a na škodovce ale nikde jsem na internetu neviděl na 306...uiž je to lepší???:myslim

jo a 1,6 65kw ok?:myslim

Napiš si auto a motorizaci do podpisu ve svem nastavení a pak každá hned vidí o čem je řeč;)

nastaveno ale ještě žádná kludná odpověď

Něco je špatně, nic tam nemáš, měl by si to mít tady dole co mám ty fotečky;) Samozřejmě u tebe a bez fotek

[upravil dne 14/1/07 Radek Hurvajz]

nastaveno ale ještě žádná kludná odpověď

...ale ted teprve muzes mit dobry pocit, ze jsi pro to udelal maximum:D

a vydrz, Chechet treba neco vyhrabe