Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

405 T16 alebo 405 2,0 Hdi


mi16

Recommended Posts

TAkze toto som dnes nasiel na internete. Podla vsetkeho je(bola) to 405 T16. Ale teraz je tam 90 konove Hdi. Podla mna je to velka skoda. Dokonca je tam viac veci zo 406. Napr automaticka klima, displej s hodinami, ci pristrojova doska. Viac info o tomto aute je na http://local.cars.cz/custom/europa/cl_1.html

[upravil dne 11/1/07 mi16]

[upravil dne 11/1/07 mi16]

post-0-14109595161662_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Škoda no, asi do toho Téčka už nikdo nechtěl vráže peňáze, tak tam šoupnul ropu

Podla mna to je velka skoda. Neviem ale T16 je na Slovensku velmi ojedinela. Sam viem len o 2 kusoch. Ale pochybujem aby ich bolo viac ako prstov na jednej ruke. V Cechach to tiez neje ziadna slava. Sice je tu par clenov ale .... Podla mna to bolo jedno z naj aut z tej doby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdit to slušně možná bude (ale 90k taky neni zrovna moc super, 110 by bylo lepší), navíc se ten motor nechá upravit, ale interiér je hroznej (hlavně ty nabastlený budíky). Docela by mě zajímalo, jak je to udělaný s papírama (že by bylo HDi ve 405 ofiko?:myslim)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jediny dotaz, mohu-li. Projde to vubec technickou?

To by mě taky zajímalo, proto by mě zajímaly ty papíry. Navíc ta čtyřkolka :myslim

OT: Zase za ty prachy by měl Bohouš (nebo Neon) Téčkový sedačky s vyhřejváním a pár dílů na auto... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podla mna to legalne cez STK nepredjde. Predsa je tam len iny motor. Ale zaujimalo by ma ako je to sprevodovane. Z coho by tam mohla byt asi tak prevodovka? z T16?. Keby tan stredovy panel bol dobre dopasovany, ziadne medzery, tak by to vyzeralo vcelku slusne. Trebalo by sa s tym pohrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline - to je opravdu hrozne v poho najit inzerat (byt i v cizine) na bouranou T16 s poho motorem ...:myslim:nevim Opravdu jsem jeste zadny nevidel.

Trundiku - ja si myslim, ze to bude postaveny na TD papirech ze 405, proto tam pisou tento výkon (je to tak nejvice realny, nez aby to staveli na HDI papiry - to je uplna kravina). Ale na STKcku potrebujes znamyho tak jako tak ... aby jsi prosel a nedej boze, kdyz s tim zavinis nejakou drsnejsi (nakladnejsi) nehodu - to by si na tobe mohla pojistovna pekne smlsnout a odmitnout Ti nahr. plneni ...

A mimochodem myslim, ze prvni HDicka byly taky 66kw ... ale tim si nejsem jisty, ale myslim, ze byly rozhodne slabsi, nez je81kw.

Jinak ten napad se mi celkem zamlouva ... HDI 405, ale je pravda, ze si mohl odpustit ten bastl panel na ovladani klimy, ale je fakt, ze digi klimu by nezvladl stary panel, co ze ve 405, ktery je jenom na manual ... :myslim takze asi proto se k tomuto kroku predchozi majitel odhodlal ... nevim ... stejne by me zajimalo, jak je tam ten motor nabastlenej - jak vymyslel prevodovku, jestli zachoval 4kolku atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že píšou pohon 4x4, tak ji zachovali, tudíž to bude trochu jinak zpřevodovaný.

Pokud píšou obsah 1905, bude to TD, ale museli by upravit kryt motoru (už jen kvůli oleji), takže tam asi to HDi bude.:myslim

Pokud to dělal někdo se známým na inspektorátu, je možný, že bude to HDi ofiko zapsaný v TP a tudíž by s tim problémy bejt nemusely...:myslim

HDi se dělali jak 66, tak 81kW (viz třeba 406).;)

Zbastlili nejen středovej panel, ale i ty budíky...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...