Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prezuvate gumy za letne?


jozefsv

Recommended Posts

at je snih nebo ne je zima tak at mame zimaky,dal bych to ze zakona,protoze lidi furt nadavaj pak napadne snih a jsou v p.....,klouzou se,nikam se nedestanou a jeste k tomu ohrozujou ostatni ucastniky!i kdyz letos jsou vysoky teploty a snich zadnej,porad ty teploty jsou kolem tech 7 a to opravdu letnaky prestavaj fungovat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam jen letní, na zimní letos nezbylo :) Ale tuhle zimu se to fakt nevyplatí, mimo těch dvou tejdnů co byl sníh se prakticky dá jezdit na letních porád, jezdil sem na nich i když bylo lehce nad nulou a žádnej rozdíl oproti našemu druhýmu autu se zimníma sem nezaregistroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o přezutí silně uvažuju, ale odrazují mně věci. 1) přeci je zatím leden... kdo ví co bude v únoru že? 2) zimní mám na elektronech, protože na mé auto neexistují plecháče - kvůli brembo brzdám (16\"), tak bych musel platit za přezutí a co kdyby náhodou začalo sněžit že?

Takže zřejmě minimálně do konce února budu jezdit na zimních... Mám hankooky w300 které mají zesílený bok, takže perfektně sedí a jsou maximálně tiché... jak se chovají na sněhu a ledu to netuším :D zatím nebylo kde :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...