Sign in to follow this  
Followers 0
jozefsv

prezuvate gumy za letne?

69 posts in this topic

Já mám pořád zimní,takovéhle max. teploty kolem 10-15 dneska zimním vůbec nevadí a pod 7 letní stejně přestávaj fungovat tak jak maj.To už není jako dřív když zimní ubejvali před očima když nejezdili po sněhu.

no já mám taky zimáky tak napůl sjetý,takže to neřešim a dávám jim co proto abych vyděl co vydržej a udělal si na ně svůj názor.na příští zimu chci stejně dát nové.

at je snih nebo ne je zima tak at mame zimaky,dal bych to ze zakona,protoze lidi furt nadavaj pak napadne snih a jsou v p.....,klouzou se,nikam se nedestanou a jeste k tomu ohrozujou ostatni ucastniky!i kdyz letos jsou vysoky teploty a snich zadnej,porad ty teploty jsou kolem tech 7 a to opravdu letnaky prestavaj fungovat!!

Dost vážně o tom uvažuju, že tam vrátím letní. Nebýt toho, že jsou ve sklepě, odkud jsem línej je tahat... mít je v garáži, už by tam byly zpátky.

Já mam jen letní, na zimní letos nezbylo :) Ale tuhle zimu se to fakt nevyplatí, mimo těch dvou tejdnů co byl sníh se prakticky dá jezdit na letních porád, jezdil sem na nich i když bylo lehce nad nulou a žádnej rozdíl oproti našemu druhýmu autu se zimníma sem nezaregistroval.

Taky o přezutí silně uvažuju, ale odrazují mně věci. 1) přeci je zatím leden... kdo ví co bude v únoru že? 2) zimní mám na elektronech, protože na mé auto neexistují plecháče - kvůli brembo brzdám (16\"), tak bych musel platit za přezutí a co kdyby náhodou začalo sněžit že?

Takže zřejmě minimálně do konce února budu jezdit na zimních... Mám hankooky w300 které mají zesílený bok, takže perfektně sedí a jsou maximálně tiché... jak se chovají na sněhu a ledu to netuším :D zatím nebylo kde :myslim

Nák na to nemám čas měnit gumy každej tejden jak si počasí zamane;) a jinak předpokládám že nákej ten sníh ještě příjde.

jaa zimnii pneumatiky vlastne jeste nikdy nevlastnila.. bud jsem to zmaakla na univerzaalech nebo mne rozum napovedel-\"holka,,,dneska radej nikam nejed..at nepriijdes k uurazu\" d7 :papa

Jo já tam hodil zimáky na plecháčách.. Bych někde potkal sůl a moje nově udělaný liťáky by mě vyfackovaly..:super

Jelikoz na leto planuju nove koleska a jeste nemam vsechny finance, tak mam zatim zimni. A taky se bojim toho ze jeste zacne mrznout...