Sign in to follow this  
Followers 0
Pucmeloun

Nejde mi infra - pomoc

14 posts in this topic

Mám problémek s infra- teda spíš s tím, že mi nejde otvírat dveře dálkovým ovládáním. Měnil jsem baterie v klíči a od té doby mi to prostě nějak nefunguje. Zkoušel jsem snad všechno co jsem tady našel, ale nic nepomohlo.

Mám 406 , 1,6i r.v.97, imobilizer vypnutý(ten na to nemá vliv) a na klíčku mám jen jeden čudlík.

děkuju za jakoukoliv radu

a funguje ten klic ? vezmi digitalni fotak, namir na nej diodu a na displeji fotaku uvidis, jestli sviti nebo ne, mozna mas spatnej kontakt uvnitr klice

Teď jsem to rozebral, trošku jsem se porejpal v tom snímači pod zrcátkem a jednou mi to zafungovalo a teď zase nic ...

pomoooooooc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No mě to funguje většinou dobře, ale dost často otvírám na podruhý, zřejmě špatnej uhel nebo trefim opěrku, je dobrý vědět že po stisku tlačítka to vyšle jen jeden signál, a pokud se auto neodemkne tak musíš pustit a znovu zmačknout, nejde to jen držet. Ale předpokládám že to víš, jinak rozeber ten snimač v autě, vyčisti ho, jak sklo tak diody, odpoj konektor a koukni jestli není zoxidovanej, případně ho vyčisti a znova zapoj. Někdy tam nateče antenou voda a pak to blbne.

No a jestli nic nezabere tak kup nějakej rádiovej ovladač (cena okolo 1500,-) a napoj ho místo toho infra. Přibude sice krabička na klíčích, ale zase bude fungovat i bez míření. ;-)

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

No a jestli nic nezabere tak kup nějakej rádiovej ovladač (cena okolo 1500,-) a napoj ho místo toho infra. Přibude sice krabička na klíčích, ale zase bude fungovat i bez míření. ;-)

přesně tak ale o tom se tu psalo několikrát,a budeš ovládat i z 50 m jako já

Nemáš tip na značku tý radiový dálky?

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Dave_k

přesně tak ale o tom se tu psalo několikrát,a budeš ovládat i z 50 m jako já

Nemáš tip na značku tý radiový dálky?

Koukni třeba sem ;)

ty se tady bavite o infra tak se chci zeptat asi na jakou maximalni dalku kdyz je dobrej uhel to otevrte??

Původně zaslal: oni

ty se tady bavite o infra tak se chci zeptat asi na jakou maximalni dalku kdyz je dobrej uhel to otevrte??

Řekl bych že tak do 5ti metrů přes zadní okno, ale možná je to míň, ze strany tak 2 m:myslim

[upravil dne 12/1/07 Radek Hurvajz]

ja pres infra otevirma ...teda oteviral sem az z 10 metru.... kdyz byl cerstve baterky....

jinak to radio co mam na nove zvlada i 100metru :mrk

Pucmeloun:

teď jsem to řešil u 406: jak jsem klíč rozlousknul, tak se tam asi urval takový háček a pak se baterky posunou směrem ke kovovému klíči a chytnou zkrat. Ustřihl jsem pásek PVC asi 3 x 25 mm a vložil kolem baterek, mezi baterky a kovový klíček.

(Škoda že jsem to nevyfotil, ale teď už je auto zase ve světě.)