Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je to možné???


andy

Recommended Posts

tak tak už se mi to jednou stalo že mi naprasklo sklo , díky autu co vozí ten beton , vylítl kamínek a... nějaká korunka na to padla, bouhžel jsem byl v té době hloupý , měl jsem se pokusit to vyřešit jinak.....

- u nového auta jsem se \"pojistil\" připojištěním čelního skla jelikož u 306 co vím praskají o malinko více než u jiných autí (vlivem tepla)

- ale opravdu to naštve , jenže s tím už teď nic nenaděláš

[upravil dne 10/1/2007 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: andy

:super Sklo vymenené.Našla sa dobrá duša:potlesk:potlesk:potlesk tak to zaplatí poisťovňa :o

Celá sranda stála 14130 -sklo+práca a deň dovolenky:grr:grr:grr

Nevím, jak u vás na Slovači, ale u nás by to ta dobrá duše již odnesla malusem ... tedy 36% navýšení ceny pojistky pov.ručení, anebo odečtení od případných v minulosti dosažených bonusů ... Každopádně v dnešní době se již vyplácí si čelní sklo za 500/750 připojistit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: andy

:super Sklo vymenené.Našla sa dobrá duša:potlesk:potlesk:potlesk tak to zaplatí poisťovňa :o

Celá sranda stála 14130 -sklo+práca a deň dovolenky:grr:grr:grr

Nevím, jak u vás na Slovači, ale u nás by to ta dobrá duše již odnesla malusem ... tedy 36% navýšení ceny pojistky pov.ručení, anebo odečtení od případných v minulosti dosažených bonusů ... Každopádně v dnešní době se již vyplácí si čelní sklo za 500/750 připojistit ...

u nas malusy nie su,pretoze sa poistovne nevedia na niecom takom dohodnut a keby to jedna zaviedla tak si dovolim tvrdit,ze skoncila.u nas akurat prides o zlavy za bezskodovy priebeh.osobne by som tie malusy bral.ak ti niekto sposobi skodu na skle tak je to v tom,nemusime u nas priplacat nic

[upravil dne 11.1.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...