Sign in to follow this  
Followers 0
Fusion

Zákony

9 posts in this topic

Mohl by mě někdo porsím nasměrovat na dobrý stránky se zákonama.

Jde mě o to, co říká zákon o pokutových blocích. Co tam musí být vyplněno aby byl platnej apod.

Teda ten bloček je z r. 2003 tak asi starší znění.

Díky!

Já používám toto, ale je to v *.pdf, takže musíš znát číslo zákonu nebo sbírky.

Pak by se dalo vyhledávat tady, ale to moc nepoužívám. A pak ještě možná toto. Je potřeba si to vyzkoušet, jak říkám já nejčastěji používám ty první stránky MVČR. :super

jen pozor na to, ze zavazna je vzdy jen a pouze tistena verze, uverejnena ve sbirce zakonu. uz se na portalech verejne spravy objevily verze s \"tiskovymi chybami\". ale pro bezne ucely to staci.

to co nabízí mila_S jako první je vlastně internetová verze tištěných sbírek zákonů. Je tam jedna zásadní nevýhoda a sice, že si musíš najít původní zákona k němu všechny novely. Na www.gov.cz jsou tyto zákony vč. všech novel (nebo to alespoň tvrdí).

Původně zaslal: Trundik

to co nabízí mila_S jako první je vlastně internetová verze tištěných sbírek zákonů. Je tam jedna zásadní nevýhoda a sice, že si musíš najít původní zákona k němu všechny novely. Na www.gov.cz jsou tyto zákony vč. všech novel (nebo to alespoň tvrdí).

Jj souhlas, já to používám ke stahování sbírek, které potřebuji, abych si je nemusel předplácet.:papa

A co konkrétně tě zajímá u těch bločků? MYslíš ten díl bločku co dostaneš ty nebo co vyplňuje policista do svý části bloku?

Ten co dostanu já (ustřižek).

Zajímalo by mě jestli je platnej když tam není vypsaná značka auta a špatná barva.

Bohužel sem to ale podepsal.