Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oprava cabrio-NE ; mam jiné:-)


Capy

Recommended Posts

Mužete mi někdo pomoct spočítat na kolik tak vyjde oprava 306 cabria 98 (novej model). je lehce potukaná ale na více místech

na výměnu

přední nárazník

pravé světlo

maska

zadní lišta podskládací střechou

vadná převodovka

Na lak jsou tyto díly .nárazník maska levé dveře a levý zadní blatník.

můžete mi někdo pomoct s kalkulací na opravu - vyznám se jen ve 405-kách.dík:super

[upravil dne 15/1/07 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krom laku bych si na tom udělal všechno.

náplně a rozvody nepočítám to se dělá na každém autě.

jen nevím ta převodovka na 1,6 netušíš kolik se tak prodávaj jetý(kdyby byla KO).

Mam takové dilema 2 stejná auta jedno v pořádku za 100 000kč

a tohle kolem 73 000 tak to počítám. výbava(pná) motor km jsou stejné

[upravil dne 10/1/07 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capy: taky jsem ted trosku koukal na 306 cabrio. Premyslim nad ni na leto (kdyz ropis nejspis pujde), ale nejspis to zkonci jenom u teoretizovani, protoze nemam garaz a to je zasadni problem pri vlastneni kábra. Taky koukam na motorizaci 1.6 - 1.8 ... myslim, ze by to mohlo bohate snazit. Zadne zavodeni, ale klidne-svizna jizda. Jenom osobne bych nevolil tuto, páč ty investice bych do ni kolem 30ti tisic, aby byla kompleto v cajku videl minimalne a kolem 105ti tisci se daji uz stejne sehnat v moc peknym stavu ... ale jinak vypada hezky, skoda, ze z ni predchozi majitel udelal takoveho otloukanka ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Capy: taky jsem ted trosku koukal na 306 cabrio. Premyslim nad ni na leto (kdyz ropis nejspis pujde), ale nejspis to zkonci jenom u teoretizovani, protoze nemam garaz a to je zasadni problem pri vlastneni kábra. Taky koukam na motorizaci 1.6 - 1.8 ... myslim, ze by to mohlo bohate snazit. Zadne zavodeni, ale klidne-svizna jizda. Jenom osobne bych nevolil tuto, páč ty investice bych do ni kolem 30ti tisic, aby byla kompleto v cajku videl minimalne a kolem 105ti tisci se daji uz stejne sehnat v moc peknym stavu ... ale jinak vypada hezky, skoda, ze z ni predchozi majitel udelal takoveho otloukanka ... :nevim

Nebo majitelka ;)

Jé teď dostanu jednu zprava a jednu zleva :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tuhle už jsem zavrh:P

ale v sobotu se jedu podívat na jinou moooooc krásnou tak uvidíme:mrk

neon: já si taky myslím že 1,6 bude stačit:roker tohle nejsou závodní auta ale auta na hezké projíždky třeba i svižnější ale ne na závody to bych si pak musel vzít S16 a tu nechcu.

Garáž mam pod barákek tak tohle nemusím tak řešit.

fusion: nevim jestli ona nebo on každopádně někdo z němec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen, ze i kdyz se zda ze cabrio by melo byt lehke auto kdyz nema plechovou strechu, tak je o dost tezsi, protoze diky absenci strechy jsou nutne vystuhy v podvozku. takze si myslim, ze ta 1.6 je skutecne slaba na dostatek zabavy. zkusil bych se poohlednout po necem silnejsim...

mrkni do modely/306, je tam podobna diskuse. ze by tento druh zimy nutil lidi koupit cabrio i na zimu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za odkaz.

ted jde taky o to co si představuješ pod pojmem zábava. Já se spokojim s klidnym svezením na hezkých klikatých silničkách. A na co mi bude v dnešní době velký stádo koní. Ve městě k ničemu na dálnici jezdím do 140.To mi bylo když jsem jezdil po starý hradecký ale ted když je dálnice skoro až do hradce tak je mi výkon k ničemu. občas jedu do prahy než najedu na dálnici tak se stejně předjíždět nesmí. když se jedu projet tak jedu klidně.

A ta váha dit to váží asi jako 306 kombajn a ta jede i s 1,4 nehledě na to že v cabriu se jezdí většinou jen ve 2

A na velkou zábavu mam doma dvě káry na vysílačku 1/10 a 1/5 a to je mazec:D

Když to tak čtu po sobě asi už stárnu:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) jen jsem upozornoval na veci, ktere mnoho lidi nenapadnou, zda se ze o tom ale neco vis ;)

jinak kazdemu se libi neco jineho ;) cimz nerikam, ze musim jezdit jako blazen :D

hlavne stastnou ruku ve vyberu, at to neni nejakej nabouranej strep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...