Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozměr pneu na 17kových diskách


Ota

Recommended Posts

V6 má vpredu väčšie brzdiče a kotúče ako ostatné modely, tam musia byť 17tky, ja mám 225/50 R17, nie sú o nič tvrdšie ako 225/55 R16, ale vyzerajú omnoho lepšie...a na slovensku už máme v TP pneu a disky, teda ani nemôžeme experimentovať

:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to porovnam ,16ky 225/55/16 jsou o dost mekci , na tech 225/50/17kach jsem nadaval tak,jak jsem jeste nikdy nenadaval:papa je to ostuda az hanba !! u nejkomfortnejsiho peugeota:bojim

rozhodne dam 225/60/16 nevim jestli pujdou oficialne zapsat do tk ,ale zjistil jsem ze jsem na tomto rozmeru jezdil ,proto jsem nepozoroval takovej hrkac na zaplatovenejch cestach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten rozmer som mal aj ja, a máš pravdu rozdiel bol riadny, ale tie balóny sa na také auto VOBEC!!! nehodia, a čo sa týky porovnania naozaj necítim rozdiel na 17tkach oproti zimným 16tkam 225/55, pravda, je to troška tvrdé, ale počujem len tupé nárazy, a zvykol som si...;), a je to o inom čo sa týka vzhľadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...