Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejaka nadrzka na aditivum????


Maroš

Recommended Posts

to se tebe netyka,aditivum se pridava pouze pro motory HDi s filtrem FAP

Jinak teda, to se divas na spatna schemata, pokud v nich mas i elektriku pro aditivum, ty potrebujes schemata na stary model, kdezto koukas do schemat pro model novy, asi 90% z toho vseho je uplne jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Určitě tam žádnou nádržku na aditivum nemáš. U 406 se to dáválo do nových modelů, myslím od roku 2002 jen do 2,0 HDi 80Kw a 2,2 HDi

Jen opravim ze je to hned po zacatku montovani motoru HDi (teda urcite u 2,2HDi) do peugeotu. Ja mam leden 2001 a FAP uz tam mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

Původně zaslal: Jirkap

Určitě tam žádnou nádržku na aditivum nemáš. U 406 se to dáválo do nových modelů, myslím od roku 2002 jen do 2,0 HDi 80Kw a 2,2 HDi

Jen opravim ze je to hned po zacatku montovani motoru HDi (teda urcite u 2,2HDi) do peugeotu. Ja mam leden 2001 a FAP uz tam mam.

U 2,2 HDi ano, ale u 2,0HDi určitě ne, protože mám rok 2002 a nemám ho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poopravím info o FAPu, montoval se už od 2001 i do 2.0 HDi 80kW, ale ne do všech, nevím jak to vybírali, nebo kolik procent aut to mělo. Já mám 2.0 HDi 80 kW a mám ho tam. Znám lidi co mají to samý jak já a nemají ho. Je to divný, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...