Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Litá kola 406 HDI


Dacooos

Recommended Posts

nekdo rika ze Allesio jsou mekky a na nasich silnicich trpi, ja osobne jsem nakonec koupil originaly z druhe ruky a spokojenost

jinak shanej 4diry roztec 108 mm s ET 18

[upravil dne 8/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Ladman

Také uvažuji o koupi litých kol na léto. Na webu jsem se ale na několika adresách dozvěděl, že na 406 v rozměru 15\" je ET15, konkrétně na kola ENZO H. Jak je to tedy s tou ET 18?

Já mám ET 18 a je to tak tak ,závažíčka na vyvážení mi museli dát né z vnitřní strany kola ale na vnitřní límec protože mi to drhlo o brzdiče.Když si zadáš někde na konfigurátoru (třeba www.elektrony.cz ) peugeot 406 tak ti yvskočí kola s ET 15,ale ty 18ky tam jdou taky.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Ladman

Také uvažuji o koupi litých kol na léto. Na webu jsem se ale na několika adresách dozvěděl, že na 406 v rozměru 15\" je ET15, konkrétně na kola ENZO H. Jak je to tedy s tou ET 18?

Já mám ET 18 a je to tak tak ,závažíčka na vyvážení mi museli dát né z vnitřní strany kola ale na vnitřní límec protože mi to drhlo o brzdiče.Když si zadáš někde na konfigurátoru (třeba www.elektrony.cz ) peugeot 406 tak ti yvskočí kola s ET 15,ale ty 18ky tam jdou taky.;)

Díky za radu, půjdu do těch ET 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

to nezaměňuju, ale když to chceš mít, musíš připlatit, například

Bridgestone er300 205/55 r16 jsou za 2.330,-kč

Bridgestone er300 205/55 r16 MFS (s ochranou) už kolem 2.850,-kč

to je pětikilo na gumě :( nevím zda se to vyplatí, když to nedejbože vopřu vo vobrubník, nejsem si jistej, jestli to tolik pomůže :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak k těm liťákům, než jsem se rozhodl pro 16", měl jsem vybraný u MZB 15" OZ Universe 6,5Jx15, ET18, 4x108, za 3050,-Kč do konce října navíc 10% sleva z uvedených cen!!! To si myslím je už zajimavá cena za kvalitu:mrk

[upravil dne 21.10.2007 km406]

post-0-14109596758533_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...