Sign in to follow this  
Followers 0
harmal

Stříkání dutin

12 posts in this topic

Stříkaní dutin je dobra věc. A jak často by se to mělo dělat záleží na tom čim to stříkáš a jak jezdíš. Jinak ja to dělám taky.

Já to dělám olejem,všude se dostane a funguje to-(zatím bez koroze)už to taky není mladík

Mne by docela zajímalo na kolik to tak vyjde? Mám v plánu to nechat příští podzim udělat na svojí 406. Chtěl bych to ale komplet i spodek ... Máte někdo nějaký tip na odborníky v Pze , popř. P-východ?:o

Původně zaslal: MJSytic

Mne by docela zajímalo na kolik to tak vyjde? Mám v plánu to nechat příští podzim udělat na svojí 406. Chtěl bych to ale komplet i spodek ... Máte někdo nějaký tip na odborníky v Pze , popř. P-východ?:o

No počitej 1500,- až 2500,- záleží čím to necháš udělat, nejlepší je asi RUSTSTOP

http://www.ruststop.cz/ Dělá to více firem, chce se to poptat, u nás to dělá prodejce a servis Škoda, Autobranka Náchod

[upravil dne 10/1/07 Radek Hurvajz]

Dělají to i soukromníci (a levněji). :myslim

Skus se v okolí poptat. :D

Si kup 500 ml sprej vosku a udělej si to sám,na tom nic není... A tady bych moc nešetřil,ten co používám já,tak stojí kolem 200 kč a je vynikající... A stačí to udělat jednou a šmitec...;)

Známej natírá spodek na trabantoj už asi 20let každej rok a letos už tu 5ticentimetrovou vrstvu musel odrbat,protože by to už pomalu ani neuvez a trabant je pod tím jako novej,nikde ani známka rzi,takže se to vyplatí:super jinak někdo mě říkal že je to blbost dělat to vyjetým olejem.

Crack: na tom neco bude, vyjety olej obsahuje prece nejake kyseliny, ne? :myslim:papa