Sign in to follow this  
Followers 0
Luig

Přitažení ruční brzdy

11 posts in this topic

Ahoj, poradí mi někdo jak přitáhnout ručku na 106ce, rok 96, zadní kotouče. Byl jsem pod autem, k pístku vede lanko ale žádnou štelovací matku na dýlku lanovodu jsem neobjevil. Jak na to? Díky za rady :papa

Skus pozriet za rucnu brzdu pod plastami a kobercom z vnutra, tam kde sa pripajaju lanka ku rucnej brzde, vacsinou je to tam.

Původně zaslal: MareC3k

Skus pozriet za rucnu brzdu pod plastami a kobercom z vnutra, tam kde sa pripajaju lanka ku rucnej brzde, vacsinou je to tam.

to mě napadlo ale kolem tý páky žádnej plast nemám, vychází přímo z podlahy a ten koberec okolo nejde skoro odchlípnout. Ještě to pořádně prozkoumám, díky

komisar: Super, jeden obrázek vystačí za tisíc slov:super Ale když tak na to koukám tak nevim jestli se to šteluje tou 71kou nebo někde pod pákou tou tyčkou mezi 1 a 5...

Původně zaslal: komisar

spíše maticí č 72 :myslim

myslíš utahovat 72ku a tim přiblížit 5ku blíž k páce? Takže asi zase pod auto co? Jo a ještě jedna věc, na kterým zubu by to mělo začít brzdit?

205 to ma presne ako na tom obrazku a nastavuje sa to maticou c. 72. Je to pod plastom rucnej brzdy, z vnutra

Pokoušel jsem to nastavit mladý na 106 - když jsme byli v autě 2, tak to s námi jelo z kopce dolů:). Musíš pod auto a je tam přístup, jak penězům :( Vadil mi tam střední díl výfuku a ješte takovej dekl, no hrůza - hodně štestí:super - já se na to wys***:D, zase tak moc ve dvou nejezdíme:aut

[upravil dne 9.1.07 MJSytic]

post-0-14109595120273_thumb.jpg

Původně zaslal: MJSytic

Pokoušel jsem to nastavit mladý na 106 - když jsme byli v autě 2, tak to s námi jelo z kopce dolů:). Musíš pod auto a je tam přístup, jak penězům :( Vadil mi tam střední díl výfuku a ješte takovej dekl, no hrůza - hodně štestí:super - já se na to wys***:D, zase tak moc ve dvou nejezdíme:aut

[upravil dne 9.1.07 MJSytic]

já ji normálně taky nepoužívám ale na sněhu je s ní větší sranda;)

Díky za ten obrázek, už je všechno jasný

já ji normálně taky nepoužívám ale na sněhu je s ní větší sranda;)

Díky za ten obrázek, už je všechno jasný

Není zač, od toho to fórum je;). Taky jsem ho od někoho tady nafasoval:papa