Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Brzdová světla


Šimsa

Recommended Posts

Prosím o radu.Stále mi svítí brzdový světla, nevím možná jsem prošlápl policajta, když jsem po výměně brzdového posilovače zkoušel brzdy.Problém je, že ho nemůžu najít.Hledal jsem ho kolem brzdového pedálu, ale marně.:myslim

Kde ho prosím najdu.

Díky za odpověď:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten policajt je co?

mám podobný problém, akorát mi to nesvítí pořád, ale občas se rožnou. pomůže na to když vytáhnu nohou brzdový pedál více nahoru.

závadu u sebe vidím v nastavení brzdového spínače.

u tebe bych to viděl buď na brzdový spínač přímo u brzd. pedálu a nebo to máš někde zkratované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

ten policajt je co?

mám podobný problém, akorát mi to nesvítí pořád, ale občas se rožnou. pomůže na to když vytáhnu nohou brzdový pedál více nahoru.

závadu u sebe vidím v nastavení brzdového spínače.

u tebe bych to viděl buď na brzdový spínač přímo u brzd. pedálu a nebo to máš někde zkratované:myslim

[upravil dne 9/1/07 Šimsa]

[upravil dne 9/1/07 Šimsa]

[upravil dne 9/1/07 Šimsa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam dobre schovany za volantom, ked si lahnes na podlahu na chrbat, hlavu co najblizsie k pedalom, uvidis ho. Prave minuly tyzden som sa s nim trapi, lebo mi neskoro zapinali brzdove svetla, az ked som silno slapol na pedal. Vyzeralo to, ze je na zavite, ale zavit to nebol, bolo ho treba nasilu potlacit o jeden zubok dovnutra do interieru, aby bol dalej od pedalu a skor zopol. Pri brzdeni v meste som sa bal, ze ma niekto zozadu naberie, uz sa nebojim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se mi podařilo najít ten brzdový spínač:aut

Problém v tom že mi to stále svítilo byl takový, že po výměně brzdoveho posilovače, byl brzdový pedál asi 1mm od spínače.Prostě na něj nedosáhl.

Ale ten přístup k němu to je hotový neštěstí:roll Nedovedu si představit, že by byl vypadlý konektor, jak mi někdo říkal, že je to pravděpodobné. Jak bych ho konečkama prstů nasazoval!!

Takhle stačilo zmáčknout brzdu a zatlačit ho kousek ven a po povolení ho brzda zamáčkla na svoji úroveň.

Takže díky vám všem za rady:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...