Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola versus zákon


vinorak

Recommended Posts

Zjištění trvá cca do 30dnů, pokud na ten a velmi příbuzný typ jsou tato kola(disky) schváleny tak ti to asi projde, záleží na libovůli úředníka, jinak máš smůlu. A pokaždé, když tě zastaví a trefíš na policejního znalce(taky tam takoví jsou- beze srandy) tak zaplatíš a riskuješ ztrátu bodů a ORV. :mrk:mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Já teda na techničák pežotka nekoukal, protože tam mám nějaký šlupky na 13-kách, tak to předpokládám bude good,

ale u Golfa r.v.2001 je v techničáku normálně seznam použitelných náhradních rozměrů

v rozptylu povolených 195 / 15 až 225 / 17. O jiný rozměr bych teprv musel žádat ověření.

Ale kdyby mě chtěli ztrestat, tam mě přesto, že jsem těsně v povolených dostanou na ET rozměru.

Kouknu schválně do techničáku od 205ky jestli tam ten seznam povolených mám, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz sem ještě měl 309 1,9D tak sem se byl ptát v autospolu(dealer v praze) tam sem se asi přes tři lidi dostal ke starému pánovi "technikovi" a ten se zahleděl do svých papírů a řek že na toto auto se dělali jen 13" a na nic jinýho mi doporučení nebo požehnání nedá.

i přesto sem jezdil na 14" a na nich sem jako napotvoru naboural ale naštěstí se policajti o kola nezajímali asi i proto že to byli origo piskotový kola.

ale zas naopak když mě nabourali tak ve všech případech si pojištovák opisoval rozměr kol, ať už se jednalo o prasklej blinkr a nebo totálku

takže moje zkušenost je s policajtama v poho když to neni jak vosa na bonbonu. ale pojištovna může asi dělat nějaký problémy:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...