Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola versus zákon


vinorak

Recommended Posts

Zdravim. mám na vás dotaz. na svý 205 mám v techničáku napsaný gumy 165/70 R13. Ale ty tam mám jenom na zimu. Na léto tam sou disky z GTI 185/60 R14 a zajímalo by mě, jestli to můžu nechat napsat do techničáku jen tak nebo potřebuju potvrzení od Peugeotu?? jo je to 1.1 color line tak nevim.. Dík za radu.

p.s. stejně na nich jezdim už dva roky a je to lepší než ty originál šlupky.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no můžeš to zlusit rovnou a myslím že tě rovnou vyhodí - to by si tam chodil kde kdo psát kde co.

musíš mít vyjádření od peugeotu ČR,

zajdi do nejbližšího peugeotu a oni ti určitě poradí jak o to vyjádření požádat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

no můžeš to zlusit rovnou a myslím že tě rovnou vyhodí - to by si tam chodil kde kdo psát kde co.

musíš mít vyjádření od peugeotu ČR,

zajdi do nejbližšího peugeotu a oni ti určitě poradí jak o to vyjádření požádat.

A nebude to zadarmo!

Protože si myslím, že to musí zjistit, jestli se na tuto kastli dají tyhle kola použít a pak ti to potvrzení vydají. A hlavně budou ochotní...

A hlavně, pokud ti ty kola nelezou moc ven, neprovokujou, vypadají jako by tam měli být, tak ti příp.kontrola těžko něco řekne, protože v ORV to zapsané není a TP sebou nevozíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takee piisu nespisovne,ale o tom to nenii:mad: gumy-zaaden probleem!mne prodali 206ku s gumama r14 priimo v servise a jaa az po puul roce zjistila,ze v technicaaku maam psanee 13ky:mrk tak jsem jela pro vysvetlenii,protoze tak jako ty,mnela jsem strach s priipadnyych popotahovacek pri priipadnee nehode a na technickee.. a byla jsem prodejcem uklidnena:) ze je to v norme a ze vlastne jeste muuzu byyt raada,ze mne nato dali drahsii a vypadaa to na aute i liip-takze v poho:super ob jedno ciislo je asi ta norma-vetsii uz asi radej neriskovat:papa d7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

A hlavně, pokud ti ty kola nelezou moc ven, neprovokujou, vypadají jako by tam měli být, tak ti příp.kontrola těžko něco řekne, protože v ORV to zapsané není a TP sebou nevozíš...

jo akorát v dnešní době policajt zjistí během 30 sekund co máš a nemáš v TP.

ale je fakt že pokud ta kola neprovokujou tak se asi ptát vysílačky nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby:jak to víš že to takhle policajt za 30sekund zjistí?Jsou auta který maj vyjímky,třeb 1,1 winner(speciální edice) má 14ky,některý auta to tam můžou mít alternativní kola,protože třeba když kupuješ fungl nový auto a chceš na to 14ky kola co maj ve výloze a v TP sou jen 13ky,tak ti ty 14 na auto klidně šoupnou a do tp ti to napíšou,ale to policajti asi v tabulkách už mít nebudou nebo se mýlím?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...