Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zpožděné ostřikování zadního skla


Leo

Recommended Posts

Když chci ostříknou zadní sklo, tak po zapnutí se hned spustí stěrač a po delší době (5-10s) začne stříkat voda (přední ostřikovače se zdají být OK). Ve starších příspěvcích (např.: ) jsem se dočetl, že to pár lidem dělá, ale nikde jsem nezjistil, zda je to tak z výroby nebo závada. Jako první mne napadlo závada ve zpětném ventilu, který zabrání vrácení vody zpátky do nádržky a potom jsem se dočetl, že ho tam někdo nemá a montoval si ho dodatečně (). Mám tedy otázku, zda někdo ví jestli model 406 Break r.v.2001 má zpětný ventil na hadičce ostřikovačů (ostřikovač stříká hned po zapnutí) nebo ne (když už budu sundávat přední kolo a plastový podběh, tak jestli mám doufat v opravu současného mechanismu nebo rovnou koupit zpětné ventily a umístit je na hadičky)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: kadaver

mne sa to deje asi tak 3x do roka... Vzdy som odmontoval trysku, ihlou ju precistil, preplachol hadice ostrekom a bolo. Vzdy mi to potom islo. S ventilom som zatial problem nemal. Tak skuste pred kupou toto...;)

Nějak mi nedochází co může mít společného ucpaná tryska s tím, že se vrací voda z hadičky zpátky do nádržky:myslim?

Jinak už to mám hotové, největší práce je se sundáním kola a plastového krytu podběhu. Potom šmik, nastrčení jednocestného ventilu a za 15 minut je vše hotovo i s uklizením nářadí. Teď to teče proudem okamžitě po zapnutí:super. Udělal jsem pár fotek, tak až bude čas, tak to sem dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...