Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutí osvětlení v kufru


Leo

Recommended Posts

Když chci nechat otevřený kufr v garáži u verze kombi, tak mi pořád svítí osvětlení zavazadlového prostoru a nejde vypnou (snad jsem něco nepřehlédl a skutečně nejde vypnout). Řešil jste někdo tenhle problém :myslim? Jediné co mne napadlo je přidání vypínače a umístit ho někam nad ono světýlko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to spínač pod tím účkem v karoserii kam ti zajíždí zamek dveří - stačí to jen vytahnout a třeba to jen přilípnout někam poblíž, aby se to nezničilo - je to docela drahá sranda -neprodávají samotný spínač jen celou kabelaž a vyjde to něco kolem 2 tisíc. tak ať si to nezničíš - mně už se to podařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

nevím mne to svítílo stále mám starý model ne novej jak Semafor má rok 2001:papa

Nechal jsem to otevřené přes půl hodiny a pořád to svítilo (r.v. 2001). Semafor může mít model 2002 vyrobený v roce 2001 (tam nevím jak se to chová – jiná elektronika) nebo nějakou lepší výbavu, když má automat.

... a já si pořád říkal co to chrastí při zavírání kufru a ona to kulička ve spínači ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Harosh

Nevím jak model 2001, ale mě po deseti minutách světlo zhasne samo a pak (asi po dalších 10 minutách) se aktivuje Economy mode, ukáže to PC a pak nejede nic až do dalšího nastartování. Já mám model 2002.

tak tak mam to podobne, akurat mne svetlo v kufri zhasne ked privrem kufor asi do polovice, mam sedan tak mozno to je ine ako breaku :myslim ale vypinac tam ziadny nemam :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Harosh

Nevím jak model 2001, ale mě po deseti minutách světlo zhasne samo a pak (asi po dalších 10 minutách) se aktivuje Economy mode, ukáže to PC a pak nejede nic až do dalšího nastartování. Já mám model 2002.

tak tak mam to podobne, akurat mne svetlo v kufri zhasne ked privrem kufor asi do polovice, mam sedan tak mozno to je ine ako breaku :myslim ale vypinac tam ziadny nemam :super

Je tam preklapeci spinac ve kterem jezdi kulicka a spina kontakt. Maji to i 306ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Harosh

Nevím jak model 2001, ale mě po deseti minutách světlo zhasne samo a pak (asi po dalších 10 minutách) se aktivuje Economy mode, ukáže to PC a pak nejede nic až do dalšího nastartování. Já mám model 2002.

tak tak mam to podobne, akurat mne svetlo v kufri zhasne ked privrem kufor asi do polovice, mam sedan tak mozno to je ine ako breaku :myslim ale vypinac tam ziadny nemam :super

Nejrychlesi a nejlevnejsi reseni - mam klasicky kolicek na pradlo - zamacknu tu dosedaci plochu v narazniku a do te mezry za oko patka pricvaknu kolicek - jednoduche, rychle, ucinne -- akdyz nahodou zapomenes a pribouchnes, tak te to stoji jen ten zniceny kolicek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Harosh

Nevím jak model 2001, ale mě po deseti minutách světlo zhasne samo a pak (asi po dalších 10 minutách) se aktivuje Economy mode, ukáže to PC a pak nejede nic až do dalšího nastartování. Já mám model 2002.

tak tak mam to podobne, akurat mne svetlo v kufri zhasne ked privrem kufor asi do polovice, mam sedan tak mozno to je ine ako breaku :myslim ale vypinac tam ziadny nemam :super

Je tam preklapeci spinac ve kterem jezdi kulicka a spina kontakt. Maji to i 306ky.

Přesně tak já mám taky polohový spínač s kuličkou a jak zavírám kufr tak už v polovině my světlo zhasne,ale žádný spínač v zámku nebo někde jinde nemám......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...