Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pár rad


Guest Tofik

Recommended Posts

Zdravím, dnes jsem se stal jedním ze štastných (doufám) majitelů Peugeota 307, potřeboval bych ale hned pár rad na začátek,

1) netroubí mi klakson, jen občas když to mačkám jak zběsilej, nikde na fóru jsem na to nic nenašel

2) málo mi svítí pravá půlka informačního displeje, je tram nějaká žárovička nebo něco?

3)občas mi problikne hláška na displeji, DIESEL ADDITIVE LOW

nechápu, je to snad špatná nafta nebo co?

Děkuji za rady a 307 zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba dolít aditivum (je tam aby se spalovaly saze zachycené ve filtru pevných částic). Hledej \"FAP a \"aditivum\".

To aditivum, též Eolis nebo Eolys, dolívá se asi 4 až 5 litrů a stojí tuším 250 Kč za litr. Spotřeba je asi 1 l na 25000 km. Dolejou ti ho někde v servisu.

Doplň do svého profilu, odkud jsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

kedze mam benzin v turbokachliach ti nepomozem :myslim

co sa tyka toho displeja, ak mas na mysli ten v strede nad palubkou, ak sa nemylim, je to LCD, takze ziadna ziarovka.

[upravil dne 7.1.07 JarinoRS]

u toho displeje na středu jsou 3 nebo dokonce 4 žárovičky, takové malinké 1,2W. Za tu kapličku je potřeba nekompromisně trhnout zepředu za ten kšilt směrem nahoru a ty žárovičky jsou přístupné zezadu. Teda alespoň tak to je u mého auta.

[upravil dne 8/1/07 jardas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Je potřeba dolít aditivum (je tam aby se spalovaly saze zachycené ve filtru pevných částic). Hledej \"FAP a \"aditivum\".

To aditivum, též Eolis nebo Eolys, dolívá se asi 4 až 5 litrů a stojí tuším 250 Kč za litr. Spotřeba je asi 1 l na 25000 km. Dolejou ti ho někde v servisu.

Doplň do svého profilu, odkud jsi.

250Kč za litr, to by šlo, akorát jak tak procházím forum, tak se tam píšou daleko větší částky jako např. 1000 - 1500kč za litr toho aditiva. PS: musí se to dolít hned, nebo je tam nějaká možnost dojetí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tofik

Původně zaslal: P607Olda

Je potřeba dolít aditivum (je tam aby se spalovaly saze zachycené ve filtru pevných částic). Hledej \"FAP a \"aditivum\".

To aditivum, též Eolis nebo Eolys, dolívá se asi 4 až 5 litrů a stojí tuším 250 Kč za litr. Spotřeba je asi 1 l na 25000 km. Dolejou ti ho někde v servisu.

Doplň do svého profilu, odkud jsi.

250Kč za litr, to by šlo, akorát jak tak procházím forum, tak se tam píšou daleko větší částky jako např. 1000 - 1500kč za litr toho aditiva. PS: musí se to dolít hned, nebo je tam nějaká možnost dojetí?

Je to opravdu dražší, na moje auto stojí 3120 Kč vč. DPH za 5 litrů. Na každý typ a ročník je jiný druh.

Regenerace probíhá každých asi 400 km, takže jak to zahlásí, tak máš čas několik set km dojet do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...