Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - 9., 10., 11. únor


Recommended Posts

Guest Janča205

Dělají zrovna rekonstrukci bytu a musejí ještě poopravit autíčko,aby bylo v nejlepším stavu tak asi ani nebudou mít čas!Je to škoda,ale nepřemluvím je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera potkal majitelku 205-ky, i s kamarádkou spolujezdkyní, co vůbec nevěděla o našem clubu! A že prej u nich v rodině Peugeoty frčí! Řekl jsem jim taky o zimním klouzání, a Jana slíbila, že se na naše stránky podívá a mooožná že by holky na Svahovou i přijely. Tak teď jsem zvědavý, jestli se tady na fóru nebo v přihlašovadle na sraz přihlásí... Neb není nic krásnějšího než 205-ka a v ní pěkná slečna, že, Jančo a Odie? ;)

post-0-14109595177934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nemůžu za to, že Netopka a Aluška nejezdí v tom nejsuprovějším autě neboli ve 205-ce.... Ale určitě se ani jedna neurazí, vždyť já jsem takovej nekonfliktní a hodnej a vůbec - jen mám rád 205-ky, to nebylo myšleno proti Netopce či Alušce. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, Vendulko, teď mi došlo, na co ještě narážíš! Ale proč ne, jestli ještě tvá prosincová ochota zapózovat nahá u 205-ky platí, uděláme na Svahové velké focení, to bude super! A tu nejlepší fotku necháme natisknout na clubová trička :aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...