Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání - 9., 10., 11. únor


Recommended Posts

Vážení členové,

termín zimního klouzání je již stanoven.

Nakonec jsme vybrali horskou chatu Svahová v Krušných horách, kde se také pořádal neoficiální sraz při příležitosti závodů do vrchu. Je to z toho důvodu, že na Karlovarsku nebylo možné sehnat adekvátní ubytování, vše bylo moc malé nebo příliš drahé. Pokud nenapadne několik metrů sněhu, neodradí nás uzavřené a nesjízdné silnice a budeme se schopni snad i trošku sklouznout.

Přihlásit se můžete ZDE

Upozorňuji, že kapacita hotelu je max 35 lůžek, ubytování převážně ve čtyřlůžkových pokojích. Přednost mají platící členové, rád Vás tam všechny uvidím

Poznámka k ubytování

Dostal jsem tedy k dispozici 3 čtyřlůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje, klubovnu - kapacita cca 10 spacákových kousků a jednu chatu pro 8 lidí. Celkem tedy 35 účastníků zájezdu i se mnou. Věřím, že tento počet naplníte

[upravil dne 16/1/07 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Vertex

Vážení členové,

je to zatím jen předběžná a neoficiální informace, ale termín zimního klouzání je již stanoven.

Nechci ti do toho kecat, ale když neznáš ani přesné datum, tak jak chceš po lidech, aby potvrzovali účast? :roll

A v nadpise vlákna je napsáno co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertexi, jak jsem dopředu tušil, tak se mi to tluče s mým termínem hor, ale zjistim, jak to bude možný se tam dopravit a kde to vubec bude a asi bych na weekend dorazil (stejne asi nebude snih ... zacinam mit pesimisticke myslenky). Takze s NEONem pocitej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...