Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tomuto někdo říká zima?


Fusion

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

Nás na škole nikdy nenutili jezdit na lyžařské kurzy a jelikož jsem úplně z nelyžařské rodiny, tak to po mě ani doma nikdo nechtěl ;) . Ale třeba by mě to fakt na stará kolena začalo bavit :D :D :D :D .

Taky tak. Na sjezdovce jsem stál jednou, nebyl sníh (stejně tak jsem stál na skokanským můstku ve Frenštátu p. R.).

Ale na běžkách jsem byl. :)

Tak na sjezdovce v létě jsem stála hodněkrát, v okolí Špindlerova Mlýna asi na každé :D, kolem můstků jsem jela lanovkou v Harrachově a na běžkám jsem stála někdy v 7.třídě a to dopadlo špatně, nakonec jsem jednu nějak zlomila :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Tak na sjezdovce v létě jsem stála hodněkrát, v okolí Špindlerova Mlýna asi na každé :D, kolem můstků jsem jela lanovkou v Harrachově a na běžkám jsem stála někdy v 7.třídě a to dopadlo špatně, nakonec jsem jednu nějak zlomila :aut .

Zvláštní. To asi musela bejt nějaká únava materiálu, nebo tak něco. Protože to se nepovedlo ani mně - a že si se mnou vytrpěly dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

Tak na sjezdovce v létě jsem stála hodněkrát, v okolí Špindlerova Mlýna asi na každé :D, kolem můstků jsem jela lanovkou v Harrachově a na běžkám jsem stála někdy v 7.třídě a to dopadlo špatně, nakonec jsem jednu nějak zlomila :aut .

Zvláštní. To asi musela bejt nějaká únava materiálu, nebo tak něco. Protože to se nepovedlo ani mně - a že si se mnou vytrpěly dost!

Byla to docela dost stará běžka :D , nějak se mi prostě ulomila ta špička :roll .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

Nás na škole nikdy nenutili jezdit na lyžařské kurzy a jelikož jsem úplně z nelyžařské rodiny, tak to po mě ani doma nikdo nechtěl ;) . Ale třeba by mě to fakt na stará kolena začalo bavit :D :D :D :D .

Taky tak. Na sjezdovce jsem stál jednou, nebyl sníh (stejně tak jsem stál na skokanským můstku ve Frenštátu p. R.).

Ale na běžkách jsem byl. :)

Tak na sjezdovce v létě jsem stála hodněkrát, v okolí Špindlerova Mlýna asi na každé :D, kolem můstků jsem jela lanovkou v Harrachově a na běžkám jsem stála někdy v 7.třídě a to dopadlo špatně, nakonec jsem jednu nějak zlomila :aut .

No to mi připomíná muj školní lyžařskej výcvik, jsem nějak šlápnul jednou lyží na špičku druhý a jauvajs, pujčená běžka se nějak sama zlomila:D, naštěstí byla školní tak se to nějak neřešilo:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Aluška

Nás na škole nikdy nenutili jezdit na lyžařské kurzy a jelikož jsem úplně z nelyžařské rodiny, tak to po mě ani doma nikdo nechtěl ;) . Ale třeba by mě to fakt na stará kolena začalo bavit :D :D :D :D .

Taky tak. Na sjezdovce jsem stál jednou, nebyl sníh (stejně tak jsem stál na skokanským můstku ve Frenštátu p. R.).

Ale na běžkách jsem byl. :)

Tak na sjezdovce v létě jsem stála hodněkrát, v okolí Špindlerova Mlýna asi na každé :D, kolem můstků jsem jela lanovkou v Harrachově a na běžkám jsem stála někdy v 7.třídě a to dopadlo špatně, nakonec jsem jednu nějak zlomila :aut .

No to mi připomíná muj školní lyžařskej výcvik, jsem nějak šlápnul jednou lyží na špičku druhý a jauvajs, pujčená běžka se nějak sama zlomila:D, naštěstí byla školní tak se to nějak neřešilo:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: aka

ja zlomila i tu sjezdovkovou....:D:D:D

Co jsi s ní dělala???? Že ty jsi skákala z můstku? :D :D .

videla jsi s tebou me bavi svet? tak jak tam ty deti maj ty zavody, je tam zaber, jak stojej vprostred sjezdovky u nekolika stromu.....no a ja se ucila obloucky a nejak se mi jeden nepovedlo dotocit a svistela sem primo rovne dolu, na ty stromecky....a protoze sem byla malicka, nevedela sem, co delat(padat me ani nenapadlo), tak sem zavrela oci, abych tu hruzu nevidela a napalila to do tech stromu.....lyze vejpul, ja cela, docela dobry skore, ne?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

vim o ucitelce, ktera si poridila na lyzak novy jak sjezdovky, tak bezky a ehm jaksi, prisla behem toho tejdne o tri spicky....tak to asi neni tak tezky:aut:D:D:D:D

to asi nebyla učitelka lyžování že?:D:D:D

samozrejme, ze ano:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

vim o ucitelce, ktera si poridila na lyzak novy jak sjezdovky, tak bezky a ehm jaksi, prisla behem toho tejdne o tri spicky....tak to asi neni tak tezky:aut:D:D:D:D

to asi nebyla učitelka lyžování že?:D:D:D

samozrejme, ze ano:D:D:D

Tak tu bych chtěl vidět v akci, to musela být docela prdel na tom lyžáku:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: aka

ja zlomila i tu sjezdovkovou....:D:D:D

Co jsi s ní dělala???? Že ty jsi skákala z můstku? :D :D .

videla jsi s tebou me bavi svet? tak jak tam ty deti maj ty zavody, je tam zaber, jak stojej vprostred sjezdovky u nekolika stromu.....no a ja se ucila obloucky a nejak se mi jeden nepovedlo dotocit a svistela sem primo rovne dolu, na ty stromecky....a protoze sem byla malicka, nevedela sem, co delat(padat me ani nenapadlo), tak sem zavrela oci, abych tu hruzu nevidela a napalila to do tech stromu.....lyze vejpul, ja cela, docela dobry skore, ne?:D:D:D

nam pred odjezdem rikali, ze na stromy bacha, protoze neuhnou...

jinak ja se taky zajezdum vyhnul a lyzovat neumim. jeste tak sanky, to je jina :) do nich se da pridelat i drzak na feldflasku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

nam pred odjezdem rikali, ze na stromy bacha, protoze neuhnou...

jinak ja se taky zajezdum vyhnul a lyzovat neumim. jeste tak sanky, to je jina :) do nich se da pridelat i drzak na feldflasku :D

prekvapive, kdyz mi bylo asi tak pet let, nepovazovala maminka za nutne mi tuto informaci sdelit:D:D:D:Da mohu tedy potvrdit, ze neuhnul:D:D:Dco je feldflaska? sem nekultura....ackoli zakladem je slovo flaska a mohlo by to zni mile:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...