Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tomuto někdo říká zima?


Fusion

Recommended Posts

Já jsem taky moc spokojenej, sice v práci je neustále blázinec, protože nikdo neví kdy nasněží a staví se a staví se až do zblbnutí, tak jsem si řekl, že holt v zimě odpočívat nebudu a včera jsem založil zdi, dneska vozil cihly, na čtvrtek objednal zedníka a valíme..... ( vevnitř samozřejmě )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi taková zima líbí, ale na horách by klidně mohlo trochu sněhu napadnout, třeba bych se konečně na stará kolena naučila lyžovat :D . Mám strach, že začne sněžit někdy v březnu a ještě v červnu si nechápe o teplém počasí jen zdát :roll .

[upravil dne 7/1/07 Aluška]

[upravil dne 7/1/07 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně toto počasí maximálně vyhovuje. Škoda jen že alespoň na horách není sníh... Jinač super. Když si vzpomenu na minulý rok, běhá mi mráz po zádech. Nohavica to vystihl... \"mokré bílé svinstvo\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Peta

Zatím by to šlo, jen by mohlo méně pršet a víc svítit sluníčko :D

Máš nový plavky a chceš si je užít, že jo? :D

od toho mame preci jedno rocni obdobi, rika se mu leto.... a neni v lednu.....

alusko: jaka stara kolena?:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Kurt

Máš nový plavky a chceš si je užít, že jo? :D

Ty už jsi dlouho nic nemazal, že :D

Ale máš pravdu (jako skorovždy), nový plavky mám, abych mohl okouzlovat maminky v bazénu :D :D

A zabira to?:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Ale máš pravdu (jako skorovždy), nový plavky mám, abych mohl okouzlovat maminky v bazénu :D :D

Ty chodíš okouzlovat do bazénu? A ty plavky máš jednodílný, nebo dvoudílný? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Peta

Zatím by to šlo, jen by mohlo méně pršet a víc svítit sluníčko :D

Máš nový plavky a chceš si je užít, že jo? :D

od toho mame preci jedno rocni obdobi, rika se mu leto.... a neni v lednu.....

alusko: jaka stara kolena?:o:o

Nooo, letos budu zase o rok starší :( .

Myslím, že je málo lidí v mém věku, kteří ještě nestáli na lyžích. Já jsem dokonce ještě nebyla NIKDY v životě na horách, když je sníh :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Nooo, letos budu zase o rok starší :( .

Myslím, že je málo lidí v mém věku, kteří ještě nestáli na lyžích. Já jsem dokonce ještě nebyla NIKDY v životě na horách, když je sníh :( .

ono tu moc lidi asi nebude, ktery letos nebudou o rok starsi:D:D:D mozna ti, co uz stihli mit narozeniny:)

a jak se Ti povedlo se vyhnout vsem skolnim lyzarskym kurzum a podobne? na horach je za snehu pekne....tak zkus treba klouzani:)

jinak sem ted videla fotky sve babicky a dedecka na lyzich, tam bych ty stary kolena chapala:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Plavky mam jednodílný, ale bohužel to nezabírá. Asi plavky nestačí, budu muset vymysle i něco jinýho...

Zkus dvojdílný. Co si tak z pamatuju, tak když jsem byl naposledy na koupališti (to už je hodně let), víc se mi líbily objekty ve dvojdílných.

Navíc jsem 100%-ně přesvědčen, že v Tvém případě by měly dvojdílné plavky opravdový úspěch! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Aluška

Nooo, letos budu zase o rok starší :( .

Myslím, že je málo lidí v mém věku, kteří ještě nestáli na lyžích. Já jsem dokonce ještě nebyla NIKDY v životě na horách, když je sníh :( .

ono tu moc lidi asi nebude, ktery letos nebudou o rok starsi:D:D:D mozna ti, co uz stihli mit narozeniny:)

a jak se Ti povedlo se vyhnout vsem skolnim lyzarskym kurzum a podobne? na horach je za snehu pekne....tak zkus treba klouzani:)

jinak sem ted videla fotky sve babicky a dedecka na lyzich, tam bych ty stary kolena chapala:D:D:D

Nás na škole nikdy nenutili jezdit na lyžařské kurzy a jelikož jsem úplně z nelyžařské rodiny, tak to po mě ani doma nikdo nechtěl ;) . Ale třeba by mě to fakt na stará kolena začalo bavit :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Zkus dvojdílný. Co si tak z pamatuju, tak když jsem byl naposledy na koupališti (to už je hodně let), víc se mi líbily objekty ve dvojdílných.

Navíc jsem 100%-ně přesvědčen, že v Tvém případě by měly dvojdílné plavky opravdový úspěch! :D

Dobrá dám na Tebe. A abych si to pojistil, tak si vrchní díl nevezmu. To bude pecka... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Nás na škole nikdy nenutili jezdit na lyžařské kurzy a jelikož jsem úplně z nelyžařské rodiny, tak to po mě ani doma nikdo nechtěl ;) . Ale třeba by mě to fakt na stará kolena začalo bavit :D :D :D :D .

Taky tak. Na sjezdovce jsem stál jednou, nebyl sníh (stejně tak jsem stál na skokanským můstku ve Frenštátu p. R.).

Ale na běžkách jsem byl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...