Sign in to follow this  
Followers 0
Fusion

Tomuto někdo říká zima?

78 posts in this topic

Pěkná fotka... taky prší a je hnusně.... ale k zimě to má opravdu hodně daleko.

Ach jo, tady je zamračeo a každou chvíli prší. A když neprší, tak leje. Taky chceme sluníčko!!!

pocasi1.png

tomu uz neverim!proste nenapadne a nenapadne!hold jsme to vyplacali vsechno minulou zimu no!:papa

Původně zaslal: orgacek

Zima pry zacne koncem ledna a potrva do konce dubna:roker

To říkali v řijnu o listopadu a prosinci :super

Už jim nevěřím ani dobrej den.

A tady něco jiného (doufám, že to nebude v únoru zde) :aut:

Mohutná lavina sněhu zasypala v sobotu několik automobilů a jiné smetla přes krajnici ze svahu na dálnici procházející průsmykem Berthoud v americkém státě Colorado. Oznámila to mluvčí coloradského dopravního úřadu Stacey Stegmanová.

:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim:nevim

Celý článek: http://www.novinky.cz/zahranicni/v-americkem-coloradu-zasypala-lavina-dalnici_105838_e8qpc.html

[upravil dne 7/1/07 Pinďa]

kraaasnaa fotka:super nefotiis naahodou kodakem?mne to kolem sluniicka delaa uuplne stejne:myslim na zimu se tesiiim a moc,uz jenom kvuuli tomu fotenii a taky proto,ze jak napadne a mrzne, tak nejezdiim a timpaadem usetriim.. ale letos to na nejakee to setrenii ale opravdu nevypadaa:roll loni si autko schruplo rovnee 3mesiice:papa d7

Původně zaslal: de.7.com

kraaasnaa fotka:super nefotiis naahodou kodakem?mne to kolem sluniicka delaa uuplne stejne:myslim na zimu se tesiiim a moc,uz jenom kvuuli tomu fotenii a taky proto,ze jak napadne a mrzne, tak nejezdiim a timpaadem usetriim.. ale letos to na nejakee to setrenii ale opravdu nevypadaa:roll loni si autko schruplo rovnee 3mesiice:papa d7

Olympus Camedia C-750

fotka vypadá spíš \"jarně\"..ale příliš ostré slunce - pomohl by polarizační filtr a kdyby bylo slunce víc schované za kopec:nevim

Já nevím, co se Vám na letošní zimě nelíbí - já jsem zatím spokojenej na 100 %