Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,6 spotřeba


secouver

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Podle servisáků u nás měla nejnišší spotřebu 2.0 16V, ale je tam vyšší pojistka tak jsem do ní nešel. Jinak moje spotřeba od září v průměru 9,5 a to jezdim asi 75% město.

To jsi mě potěšil se servisákama ale že by si nešel do 406 2.0i 16V skrze vyšší pojistku???:myslim:myslim:myslim:o:o:o:mrk:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl je v tom že 1,9 TD má 66 kW a 1,6 má 65 kW a když jsi vezmeš že diesel má težžší motor tak nevim o čem tu chcete pořád polemizovat. Mě to stačí a nikomu nic násilně nevyvracím. To samí můžu ríct \"A pak proč jsou nehody\" když jsou střelci co ryskujou maj třílitra coupe vyjedou jednou za tejden protože by je to auto sežralo myslí si že maj raketu , nevejdou se do zatáčky a pošle to do pole? Vo tom to přeci není .Neznám nehodu kde by někdo řekl ,žě je to kvůli tomu ,že měl slabé auto ! Prostě někdo má rád holky a někdo zase vdolky. Chce si to prostě různý motory vyzkoušet a pak se rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tak do kamen :D

no jistě, názorů na věc je celá řada, já mluvil za sebe. V obou autech jsem jel, jel jsem i v 1.8 (nevim jestli 8V nebo 16V) a ta 19TD se hodně blíží té 1.8... 1.6 je tragédie. Jde o to, že když chci předjet a nedej bože je přede mnou kopeček, tak to můžu zabalit. Jsou tací, kteří si to uvědomí, ale jsou i tací, kteří budou předjíždět a bloknou levý pruh.... :papa

[upravil dne 13/1/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 1,6 fakt slabá máme ji ve starej 405 a taky nic moc nechtěl bych ji vidět ve 406 . ta 1,9 nafta je prej taky čaj měla jí sousedka. bejt tebou tak jdu do tý 1,8 16v ta už docela jede pokud jí držiš vytočenou. spotřeba tak 9-10 l ale to ji fakt nešetřim jinak v létě do chorvarska jsem s ni jel 7,9-8L Já teď mám poličeno na na 2,0 16v benzin a nebo 2,2 HDI koukal jsem že jde načipovat až na 167HP což je krása.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 1.6ky bych fakt nesel, na tu 406ku je to slaby, konstrukcne je ten motor o neco starsi nez ta 1.8cka a navic i kdyby neco, 1.8cek motoru je vsude spousty, ty 1.6ky jsou spis rarity, prodavaly se jen ve Francii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byly 1,8čky v naftě jako na 405tkách určitě bych neváhal, ale 1,9tky to už je velká pojistka...takže jsem uvažoval o tý 1,6tce, protože jsem si myslel, že si vezme trochu míň než 1,8čka, ale jak na to tak koukám, tak je asi vážně lepší ta 1,8čka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

min si rozhodne nevezme, a pojisteni mas stejny, tak proc si kupovat slabsi auto ktery bude zrat stejne jako auto silnejsi, navic kdyz vyber z aut s 1.6 motorem bude zalostny narozdil od 406 1.8, kterych je v republice mraky a muzes vybirat podle ceny, barvy, vybaveni, stari atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

min si rozhodne nevezme, a pojisteni mas stejny, tak proc si kupovat slabsi auto ktery bude zrat stejne jako auto silnejsi, navic kdyz vyber z aut s 1.6 motorem bude zalostny narozdil od 406 1.8, kterych je v republice mraky a muzes vybirat podle ceny, barvy, vybaveni, stari atd.

No a Ty toho svýho neprodáváš? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...