Sign in to follow this  
Followers 0
komaross

skripani dveri

6 posts in this topic

caute lidi, prosim prosim poradte mi: otevreni dveri u me 306 doprovazi takovy skripavy zvuk jako u skodovky, nevite nekdo jak to opravit?? zkousel sem to promazat, ale skripe to dal :((

Ještě jsem to nedělal, ale protože mi jednou praskl ten krám, co udržuje dveře v různých polohách, tak vím, že jsou tam ve dveřích proti sobe takový dva ocelový válečky na pružince.

Možná by to chtělo stříknout nějakej sajrajt přímo do nich, nebo eště líp, sundat tapecíruňk, vymáchat to celý v naftě, namazat a nahodit zpět.

Eště sem to ale nedělal, atk nevím, jestli se tam tím tapecíruňkem vůbec dostaneš.

rozborce zdar, skřípání zmar:D

Cus.No me taky skripaji dvere u P205ky.No to je asi normal.Dela to takovy to tahlo co je mezi pantama,ktery te udrzuje dvere otevreny.Sem to zkousel taky vselijak promazat a vycistit a stejne to nepomohlo.No abych pravdu rekl taky mi to ani moc nevadi.vic by me sraly nejaky veci okolo motoru a rizeni.....

[Editován dne 20/7/03 KoZLiK]

Napsán autorem komaross

caute lidi, prosim prosim poradte mi: otevreni dveri u me 306 doprovazi takovy skripavy zvuk jako u skodovky, nevite nekdo jak to opravit?? zkousel sem to promazat, ale skripe to dal :((

Asi by to chtelo rozebrat a promazat vazelinou. My linejsi to resime tak, ze tam proste striknem WD40 a je na par mesicu klid...

KoZLiK: me to neskripe :( co s tim? Jestli je to normalni tak to chci taky mit skripaci..... :D

Mě už levý dveře taky neskřípou, praskly mi tam ty dva válečky :(

No zato se mi jednou otevřely na benzince v průvanu dokořán a puc, ohnuly se 2cm od lemu :mad: