Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 Cabrio. Ano ci nie?


KoCuR

Recommended Posts

Původně zaslal: KoCuR

Jj ale uptavenu by som ani nechcel. Jednak to nieje pekne a druhak asi to nebolo moc setrene pri jazdeni :mad:

No myslim ze s takym autom sa praveze ani nejazdi.Po technickej stranke bude perfektne hlavne ak bol upravovany motor a podvozok. Ale vyjst snim na ulicu a niekde ho na 5min nehchat = minimalne podpisanie sa klucikom od nejakeho dementa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

jj ta zluta je moc pekna :) to je prvni slovak co ma vkus :D ale i kdyz je to kvalitni zpracovani tak ta cena je fakt prehnana...ale rozhodne bych hned netvrdil ze to musi byt spatny a nesetrne s tim jezdeno=zprasene auto ...clovek co si to postavil k tomu ma urcite nejaky vztah a proto si nemyslim ze se k tomu musel chovat jako nejake fracek ktery dostane vonavku od rodicu spolecne s cerstvym ridicakem

pokud uvazujes opravdu skutecne o kabriu tak s tim ze to neni prakticky auto..ja bych si ho porizoval v pripade auta pro zabavu...nechat to v teple garaze a vytahnout v lete kdyz je pekne..rozhodne ne jako auto pro kazdodeni jezdeni s parkovanim na sidlisti...muj nazor :papa a uz vubec ne v Calgary :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ta som majitelom 306 cabrio rv 97 2.0 16 V ak ti mozem radit z vlastnych skusenosti ber auto po r.v 97 teda po facelifte /ina maska svetla, male zmeny v interiery/ na Slovensku auto nekupuj , ak ano zbehni s nim najprv do Peugeotu, odporucam Nemecko a ak mas troska penazi navse vyber radsej zachovalejsi kus aj za vyssiu cenu..prevadzkove naklady , cena a peniaze ti vynahradi aj jeden slnecny den bez strechy - krasny zazitok ja by som 306 nepredal ani za nic , vysla ma cca 130 -tis.CZ kuponov , treba pocitat s prvotnou investiciou , mojej sa po 50km od predajcu utrhol vyfuk /vdaka sikovnym Ceskym rucickam zvarene a drzi doteraz ;) / mam 2 liter -odporucam , krasne taha papa okolo 10 menej nepocitaj ak tak dialnica mesto nerealne ak chces da sa 1.6 ci 1.8 po jeho kupe sa nevezv dvojlitry ja som si radsej priplatil a teraz nemusim lutovat po kazdom nastartovani...prvotna investicia -vymena spojky , radiator kurenia, komplet naplne , capy , manzety a rozvody cca 35-tis SKK kreditov...poistka ma tento rok stoji 5500,- -zostril sa konkurencny boj , treba prezerat akcie ....minuly to bolo 11 000,- strecha spolahliva zvyknu sa vytahat elasticke gumy -ja som to opravil sam..., je dobre zateplena da sa v pohode jazdit aj v zime ma silne kurenie nieje absolutne problem, ja ju zimujem v garazi predsa je to 2 auto na weekendy , brzdy troska slabsie aj ked 4 kotuce ...205 uz neber je problem najst pekny kus a technicky je uz prezita...moja verzia je zamerat sa na 306 po rv 97 a radsej si priplatit zopar papoerov navyse za vybavy /el. okna nie svihadla, el. strecha, zrkadla,za, hmlovky, to ma uz kazdy 2.liter a oplati sa ... ja nelutujem ani korunu je to srdcova investicia, kto sa previezol chape...a dievcatam davaju tie slova pri stiahnutej streche a hviezdach nejaky hlbsi zmysel ...:super vela stastia a mnoho slnecnych dni hore bez... ak chcete mrknite sa..http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=62945b8a1225&i7=75182104&al=1679162

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2raspa: no, mozna jen 40t Kc :D kazdopadne mam natoceno za lonsky rok 15.000 km a nejakej drobnej... ani nevim, kde se tam vzaly, jezdim obcas o vikendu za rodici, nejakej sraz, jinak vyjimecne - jezdit do prace je pro me lepsi a rychlejsi sockou ;)

co se tyka preneseni bonusu, ja mam dve auta a bonus mam na obou ;)

jo bonus na obou - když bys ale na \"silnějším\" autě měl měnší bonus , (při větším oběmu platíš větší pojistku) a na \"slabším\" menší bonus , dalo by se to prohodit aby větší sleva byla u toho auta kde platíš víc

Dám příklad kolaga má favorita do 1350 cm3 , má ho 10 let a teď začal podnikat a koupil si Tranzita s obshem 1950 cm3 , na favoritu má plný bonus a na Tranzitovi 0% , když mu bonusy prohodím ušetřím mu tím nějakou káču , třeba na nějaký dárek manželce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ludweek:prakticke auto nechcem a ani nepotrebujem. Vzdy som hovoril ze ked to auto bude pekne a bude akokolvek neprakticke tak mi to nevadi. Potrebujem to pre seba,do mesta. Nemam zenu a deti,neprevazam stavebny material a nebudem v nom vozit psou. na ucebnice a spoluziacky staci. Na sidlisku by dlho nestalo a v devine maju susedia oproti nam 407 a 206 takze by tam sedela(mohli by si pokecat po francusky) :D A do Calgary ju tahat nebudem. Skoda im ukazovat nieco tak pekne :P

2Milan78: Super toto som presne potreboval niekoho kto ju ma a vie ako to je s cenami! Tiez som z BA a ked som bol v lete doma tak som tam vydaval zltu 306Cabrio s takym maldym dlhovlasim chalanom. Takze ak to niesi ty tak su tam dve :myslim

Urcite chcem po facelifte. Lebo je ovela krajsia. Na slovensku by som ho kupoval koli tomu ze by sa mi mohli znami nanho pozriet v autorizovanom servise, a tam by mi povedali ci hej alebo nie. V nemecku tuto moznost nemam :( Ta poistka je teda pekna:super A to co si za nu zaplatil je velmi slusna cena podla fotiek vyzera ze je v super stave!

2Chechet: ta modra je fakt fajn. Na zltej mi vadi tuning, niesom moc nadsenec tuningu a diela od Pininfarinu su tak krasne ze vonkajsi tuning im iba skodi! Idealne auta na tuning su neforemne japonske skatule :D

Dost nad tym uvazujem. Dosiel som zatial k tomu, ze co sme v rodine mali francuzske auta tak s babkynim a otcovim Citroen nebol nejaky vacssi problem, zato s druhej babky 206kou bol problem s chladicom a co moja mama mala pred x rokmi ako jedna z prvych 309nu tak ta bola vkuse v servise.

A dalsia vec co ma nastvala je to ze kanadsky dolar strasne poklesol voci slovenskej korune :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2raspa: no k tomu prikladu, staci si od te kde ma facko vyzadat potvrzeni o delce bezeskodniho prubehu, a pak zajit jinam a pojistit transita s patricnym potvrzenim.... ;)

nekde maji psychicky problem, kdyz mas uz bonus na jinem aute, nekde jim je to fuk... a uprime, stejne nedokazu jezdit obema najednou :)

--

jsem koukal, ze ten dvoulitr vypada trosicku jinak :) hlavne sani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 KoCuR: chces tim rict ze nepudes do pegyny?? no to si me zklamal :D konecne sem se mohl povozit v kabriletu :D

a nesmutni nad hodnotou koruny vuci kanadskemu dolaru..budeto uz jenom horsi :D ale pokud opravdu nepotrebujes auto jak si psal tak 306 Cabrio je pro tebe uplne idealni :) jeste nad tim popremyslej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to 2 liter 97kW taha krasne , snad by stacila aj 1.8 16v vie to niekto porovnat z osobnej skusenosti , ja poznam 1.6 mam ho v Partnerovi ale je dost hluchy , iste je to aj sprevodovanim a typom auta... s cenami je to tak ze vylietany sunt ma adekvatnu cenovu vyhodu oproti zachovalim kuskom...touto cestou by som nesiel, auto mam na vozenie a nie na statie v servise...:bojim tiez som videl v BA toho zlteho je taky isty uplne...ja som mal pri vybere podmienku original elektrony , nepoznam ine ktore by nan pasovali a hooodne to prida autu..cenovo mna vtedy vysla na cca 165-tis SKK +prihlasenie a komplet servis do 200 -tis. ale mam pokoj je to spolahlive auto , drobnosti som vychytal a teraz mi robi radost , co sa tyka tunungu hm radsej zainvestujem do rozvodov, brzd alebo radia...tolko moj nazor....listy a kraviny spatia Pininfarinovo dielo nemyslis??? :super a kupovat na slovensku je vyberat mensie zlo, na vyber mas cca 7-8 kusov z toho je polka kradnutych a ostatne menia majitela kazdu sezonu e e kukni Cezke bazary je tam jedna pekna cervena za cca 120 czk do tej by som siel je tam dlhsie iste ho stlacis na 110 czk http://www.cars.cz/xchanger/uni/carList.jsp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ludweek: No uvidime ako sa situacia vyvynie do letnych prazdnin. Dovtedy este mozem setrit a vymyslat :D Ale 5Sk pokles na 1dola fakt nastve. :grr

2milan78: To hej kolesa mas krasne tak ako cele tvoje auto :aut Aj ta cena ta vysla pekne asi to fakt oplati brat z ciech ked na SK je to taka raritka. Ako dlho ti trvalo prihlasnie? Viem ze su tam nejake obmedzenie podla veku auta. Nie?

Suhlast 306C upravovat je hriech to namiesto tych list a kravin jej dat napapat zo 100 Oktanoveho benzinu. To by si pochutila.

Cervena jej celkom pristane tiez :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 kocur : cena bola fajn, ale bolo treba porobit veci , prasknuty radiator kurenia, blbla strecha, spojka...nic strasne okolo 200 pohoda , Na Slovensku nieje ziadny vyber a ja svoje prasule dam do niecoho o com viem ze to chcem a paci sa mi to , a nie ze musim zobrat jeden zo 4 kusov ktore su...:bojim prihlasenie cca mesiac zhruba, nic strasne pohoda , je to limitovane COC certifikatom ktore maju auta v EU povinne od rv97 cize 97 a novsie no problem...na COC som cakal asi 2 tydne ...

mne sa inac osvedcil Shell V power dost lepsi tah motora a V power racing ten mu chuti , to snad potom zere aj ked stoji v garazi...:)

inak ten cerveny vezera fajn pozeram ze 98 uz ma jemnejsiu kozu na sedadlach , cena cca 140 , prihlasenie do 10 , +cesta prevozne znacky, servis , poistka a litre benzinu...:super

2 oni: dik, inak pozeram ze ty mas ciru optiku ja som rozmyslal o ciernych lights http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/predni-tuningove-svetlomety-cerne-cire-peugeot-306-s1590599 mam sa pripravit na nejake trable alebo je to len klasicka vymena ? dik za info..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasa som sa bavil s par ludmi a vsetci do jedneho mi povedali ze Pugeota nebrat, lebo auto ma jazdit a nie stat v servise :nevim Ze rozhodne zasa radsej bavoraka. Ale BMW ma zasa ovela draksi servis. A oni ze no to hej ale s BMW budes obcas jazdit do servisu a s Peugeotom obcas zo servisu. To ma moc nepotesilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2KoCuR: kazda automobilka ma sve poruchove modely... chces vedet, kolikrat jsem byl loni s S16 v servisu?

leden - brzdy + kotouce vymena, doba - na pockani, vypil jsem si mezitim kavu - 4.500 Kc

unor - utrhnul jsem vyfuk, moji blbosti vicemene.... takze zavareni za par stovek

duben - klimatizace doplneni (nekde mi utika a jsem linej to resit, tak na jare doplnim...) - rano pristaveno, vecer vyzvednuto, 1.500 Kc

kveten - presmyknuta pruzina na spojce, delalo to uz od koupi ze se obcas (jednou za rok) nevratila spojka, ale asi se to zhorsilo. kdybych nebyl linej to resit, mohlo se to udelat kdykoliv driv spolu s jinou navstevou. cena asi dvojku? neplatil jsem to ze sveho, tak nevim...

podzim - odesel mi motorek u ostriku - rano odvezt, vecer vyzvednout, par stovek...

jeste bych pridal vymenu oleje, ale tu jsem neresil v servisu.

zda se Ti to jako ze auto travi vetsinu casu v servisu? :papa

samozrejme, kdyz si koupis nejakou past a k tomu dementni servis, kde delaji cu**ci, stravis v servisu asi hodne casu. ale to neni o znacce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...