Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak levné výfuky - je to normální ?


Arnie

Recommended Posts

Potřebuji vyměnit koncový a střední díl výfuku na mé 406 2.1 TD, tak jsem se porozhlédl po netu a našel pochopitelně mnoho stránek nabízející výfuky, ale jedna mne vyprovokovala k tomu, abych se vás zeptal na to, jestli s touto firmou máte nějaké zkušenosti... Jejich ceny jsou tak nízké, až k tomu téměř ztrácím důvěru...

http://www.vyfuky1.cz/vyber.php?sekce=PEUGEOT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: jasný - to je jenom takový detail, že jo?;)

ikdyž je fakt, že v případě, že by blbě pasoval na daný typ, na který je určen, tak existuje ochrana spotřebitele ... a slušná firma by Ti ho měla vyměnit, popř. vprátit peníz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nejlevnější budou asi polský, u nás v servise říkali že pár polských už namontovali a bez problémů, prý jsou docela slušně udělaný a výdrž docela dobrá. Dokonce prý Bosal vydrží uplně stejně. Za ty prachy, 1500 i s prací v tom servise to jde.

[upravil dne 6/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty nejlevnější budou asi polský, u nás v servise říkali že pár polských už namontovali a bez problémů, prý jsou docela slušně udělaný a výdrž docela dobrá. Dokonce prý Bosal vydrží uplně stejně. Za ty prachy, 1500 i s prací v tom servise to jde.

[upravil dne 6/1/07 Radek Hurvajz]

nevim jak polskej, ja pořídil nějakou českou náhradu a moc nic sice stál komplet 2100Kč ale po zomě vypadal jak na starý hundrtce škodovce, ted ho mám druhý rok a určitě konce zimy nedožije, ale když si spočítám pořizovací cenu tak to jde, koupim další funglofku :mrk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou i ty laciný výfuky tam dostaneš, nebývá s tím veliký problém, ale bohužel jejich výdrž je dáma výrobou. Většinou jsou vycpány něco jako skelnou vatou, která od motoru natáhne vlhkost, vata navlhne a výfuk tak vyrezne zevnitř mnohem dřív než klasický tovární.

Já výfuk natírám silikonovou základovkou a vrchní krycí stříbřenkou (taky silikonový základ). Takto natřený výfuk vydrží podstatně dýl (odhadem ho mám takhle natřený 5 let a furt je stejný, bez puchýřů rzi a nějaké změny stavu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...