Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni sklo-horizontalni prasklina


simas

Recommended Posts

Zdravim vsechny,

vcera jsem si vsiml ze mam na skle horizontalni prasklinu tenkou jak skrabanec ale je to prasklina v delce asi 30cm. Nejdivnejsi na tom je to ze ta prasklina je zevnitr a z venkovni strany neni ani znamka po nejakem zasahu kaminku. To sklo jsem menil pred 3 mesici a muj dotaz zni jestli to mam jit reklamovat nebo se to musi nechat vymenit. Za odpovedi predem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

Zdravim vsechny,

vcera jsem si vsiml ze mam na skle horizontalni prasklinu tenkou jak skrabanec ale je to prasklina v delce asi 30cm. Nejdivnejsi na tom je to ze ta prasklina je zevnitr a z venkovni strany neni ani znamka po nejakem zasahu kaminku. To sklo jsem menil pred 3 mesici a muj dotaz zni jestli to mam jit reklamovat nebo se to musi nechat vymenit. Za odpovedi predem dik

chod to reklamovat pokial nevidno ziadny ani najmensi tuk od kamienku.mozno ti to zle zalozili a niekde sa to opiera a pracuje.popraska to cele.uz sa mi to stalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mám stejné zkušenosti po výměně se po týdnu stání v garáži vytáhlo auto na slunce a do odpoledne bylo okno prasklé , byl jsem to reklamovat a bez problémů to v peugeotě vyměnili do druhého dne to bylo hotovo od té doby cca 1/2 roku je klid.

A to mám auto nebourané ,takže ničím jiným nežli špatně provedenou prací to být nemůže .

Každý mechanik v servise by měl být pojištěn proti takovým událostem .Pokud není pak asi příjde o cca 8000,-

daja535

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...