Sign in to follow this  
Followers 0
simas

Predni sklo-horizontalni prasklina

4 posts in this topic

Zdravim vsechny,

vcera jsem si vsiml ze mam na skle horizontalni prasklinu tenkou jak skrabanec ale je to prasklina v delce asi 30cm. Nejdivnejsi na tom je to ze ta prasklina je zevnitr a z venkovni strany neni ani znamka po nejakem zasahu kaminku. To sklo jsem menil pred 3 mesici a muj dotaz zni jestli to mam jit reklamovat nebo se to musi nechat vymenit. Za odpovedi predem dik

Původně zaslal: simas

Zdravim vsechny,

vcera jsem si vsiml ze mam na skle horizontalni prasklinu tenkou jak skrabanec ale je to prasklina v delce asi 30cm. Nejdivnejsi na tom je to ze ta prasklina je zevnitr a z venkovni strany neni ani znamka po nejakem zasahu kaminku. To sklo jsem menil pred 3 mesici a muj dotaz zni jestli to mam jit reklamovat nebo se to musi nechat vymenit. Za odpovedi predem dik

chod to reklamovat pokial nevidno ziadny ani najmensi tuk od kamienku.mozno ti to zle zalozili a niekde sa to opiera a pracuje.popraska to cele.uz sa mi to stalo

3 měsíce to je chvilka - vyděl bych to na reklamaci tam kde ti to měnili - pravděpodobě špatně odvedli svou práci. Záleží taky do jaký doby můžeš záruku uplatnit .....

jo mám stejné zkušenosti po výměně se po týdnu stání v garáži vytáhlo auto na slunce a do odpoledne bylo okno prasklé , byl jsem to reklamovat a bez problémů to v peugeotě vyměnili do druhého dne to bylo hotovo od té doby cca 1/2 roku je klid.

A to mám auto nebourané ,takže ničím jiným nežli špatně provedenou prací to být nemůže .

Každý mechanik v servise by měl být pojištěn proti takovým událostem .Pokud není pak asi příjde o cca 8000,-

daja535