Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lambda sonda Bosch - vymenna lhuta 100 000km ?


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: citron1

To: komisar

dle tvého popisu provozuješ auto na LPG. Jen ti řeknu, že v případě provozu pouze na LPG je činost lamda sondy vyřazena a tudíž ŘJ motoru nepotřebuje informace od Lamda sondy. Některým lidem po přepnutí z LPG na benzím trvale svítí diag. kontrolka což je špatně. Je to ůdajně zpusobeno plynovou řidicí jednotkou která zpětným signalem neinformuje Řj motoru že došlo k přepnutí na benzín a tudíž hrozí riziko zničení katalizátoru diky bohatosti směsi benzínu:papa

[upravil dne 16.1.07 citron1]

citrone1- souhlasím s tebou i takhle mi to kdysi dávno vysvětlovali v servise když jsem jezdil na LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Tak se kluci nehádejte a buď nad věcí. Protože uděláte rozhodnutí, kterého budete později litovat a to bohužel nejen vy!!!!!!!!!!!!:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

já litovat nebudu co jsem řekl udělám

Já ti nevim, proč chceš vyhodit kus svý práce kterou jsi dělal pro nás pro všechny?

Pokud si se tak rozhodl tak tě nikdo asi nepřesvědčí o opaku ale myslim si že je blbost mazat svý příspěvky protože mě někdo naštve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Netusim co te to Komisare chytlo, kvuli takovy blbosti, navic Citronova odpoved nebyla nijak utocna, jen holt spletl nick, ale proc sis to vzal tak osobne to mi fakt hlava nebere :o:bojim

On citron už něco měl tady

Komisarovi příspěvky už tam nejsou:(

[upravil dne 16/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak jsem o vikendu provedl mereni lambda sondy.Pouzil jsem rucickovy merak na rozsahu 1V a nestinene merici kabely. Po napichnuti dratu pri mereni na volnobeh rucicka rychle kmitala od 0.1 do 0.8-0.9V , nekdy ukazovala i nulu. Po pridani plynu vetsinou vykmitla na 0.9V a pak se zase pohybovala mezi nulovou hodnotou a cca 0.6V. Co si o tom myslite ? Je chyba v lambda sonde, nebo jsem mel pouzit stinene merici kabely ? Pripominam, ze lambda ma najeto cca 260 000km, za posledni 3/4 roku se se spotrebou tezko dostanu pod 9.5litru, nedavno se mi vysypal katalyzator. Takze mam koupit novou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Tak jsem o vikendu provedl mereni lambda sondy.Pouzil jsem rucickovy merak na rozsahu 1V a nestinene merici kabely. Po napichnuti dratu pri mereni na volnobeh rucicka rychle kmitala od 0.1 do 0.8-0.9V , nekdy ukazovala i nulu. Po pridani plynu vetsinou vykmitla na 0.9V a pak se zase pohybovala mezi nulovou hodnotou a cca 0.6V. Co si o tom myslite ? Je chyba v lambda sonde, nebo jsem mel pouzit stinene merici kabely ? Pripominam, ze lambda ma najeto cca 260 000km, za posledni 3/4 roku se se spotrebou tezko dostanu pod 9.5litru, nedavno se mi vysypal katalyzator. Takze mam koupit novou ?

Myslim, ze by mala byt OK. Hodnoty okolo 0,9V by mali znamenat chudobnu zmes, hodnoty okolo 0,1V zmes bohatu. Idealny pomer zmesi je okolo 0,4-0,6V. A nakolko sa ti pri merani podarilo dosiahnut hodnoty v celom rozsahu (0-0,9V), lambda reaguje, takze by mala fungovat spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ted jsem prohledal trochu web a narazil na par clanku (treba zde) nebo zde i s obrazky, treba tento

smallkrivka_uplny_rozsah.gif

je tam pekne videt ta skokova zmena.

K tomu urceni bohate a chude smesi, neni to naopak? podle tohodle grafu by vyssi napeti odpovidalo bohatsi smesi a nizke napeti smesi chude

Lambda_Grafik_Funktion_2_04.gif

EDIT : tak mam vyjednanou diagnostiku na patek, aby to promeril nekdo s poradnym vybavenim, dam pak vedet :papa

[upravil dne 12/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze v patek 16.2.07 jsem dojel na diagnostiku v Jihlave do stredniho odborneho uciliste opravarenskeho (odkaz) kde mi za 164Kc provedli napojeni na diagnostiku na Diagu 2000, mohl jsem dokonce koukat mistrovi na displej :) , provedli jsme vycteni zavad a pak prohledli hodnoty a lambda je i po 260 000km v pohode, reguluje normalne, krokovy moturek taky beha, vse v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
Původně zaslal: Ferry

Takze v patek 16.2.07 jsem dojel na diagnostiku v Jihlave do stredniho odborneho uciliste opravarenskeho (odkaz) kde mi za 164Kc provedli napojeni na diagnostiku na Diagu 2000, mohl jsem dokonce koukat mistrovi na displej :) , provedli jsme vycteni zavad a pak prohledli hodnoty a lambda je i po 260 000km v pohode, reguluje normalne, krokovy moturek taky beha, vse v poradku.

za 165Kč mi provedli dnes diagnostiku na BOSCH KTS 550 (nebo 500) teĎ nevim, ovšem nezjistili nic.. chtělo by to podle nich za studena pokud to dělá za studena. Nicméně lambda je v pořádku! Co se týče závady tak mi bylo doporučeno motat se kolem škrtící klapky přičemž závada by mohla být mechanická (spíše ne) nebo že je špatný potenciometr či termistor (čidlo teploty nasávaného vzduchu)

Jsem tam kde jsem byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodnoty termistoru nasavaneho vzduchu bych mozna nekde doma nasel, a mozna i hodnoty potenciometru klapky, eventuelne ho muzes zkusit rozebrat, jestli neni vydrena draha a pripadne prihnout jezdec tak aby chodil po jine casti te odporove cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

:papa Mohla by tahle hláška palubního počítače: \"engine antipollution\" souviset se špatnou lambda sondou (+ svítí kontrolka motoru)? Jde o motor 3.0 V6 152Kw ve 406 coupe

Díky za odpověď a doufám že nevadí že se ptám tady :)

[Edited on 3/8/14 16:07 by Syny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...