Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž mlhovek na P406


pkot

Recommended Posts

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: pkot

Původně zaslal: OK406

Tak dej nějaké fotky:papa:papa:papa

Jasne nekdy hodim , ale musi se priznat jeste jsem to nevyfotil :myslim

A uz ti i sviti? Kde se ti podarilo sehnat tlacitko?

No jasne ze sviti . S tlacitkem to byla sranda . V patek vecer jsem obvolaval vsechny inzeraty z annonce a tak - no ale bylo to marne . V sobotu jsem bel od dvouch lidi prislibeno ze se podivaj - nakonce taky nemeli .

No tak jsem v sobotu rano jeste premyslel a vzpomel jsem si na kamarada ze stredni, ktery mi pred vanoci volal ze rosekal 406 a koupil dalsi na dily . No nelenil jsem a uz jsem v 8:30 zhavil drat . Sice byl kamos docela rozespalej, ale nakocen jsem ho z toho pelechu vykopal (po telefonu ;) ) a sel se podivat zda to ma . A svete div se on mel nejen ten vypinac, ale dokonce i s tim plastem a zaslepkama . Tak ze se na me aspon jednou stesticko usmalo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze sviti . S tlacitkem to byla sranda . V patek vecer jsem obvolaval vsechny inzeraty z annonce a tak - no ale bylo to marne . V sobotu jsem bel od dvouch lidi prislibeno ze se podivaj - nakonce taky nemeli .

No tak jsem v sobotu rano jeste premyslel a vzpomel jsem si na kamarada ze stredni, ktery mi pred vanoci volal ze rosekal 406 a koupil dalsi na dily . No nelenil jsem a uz jsem v 8:30 zhavil drat . Sice byl kamos docela rozespalej, ale nakocen jsem ho z toho pelechu vykopal (po telefonu ;) ) a sel se podivat zda to ma . A svete div se on mel nejen ten vypinac, ale dokonce i s tim plastem a zaslepkama . Tak ze se na me aspon jednou stesticko usmalo :super

pkot: Tak to jsi mel pech, ja to tlacitko musel koupit origo. Jen tak nahodou, nemel by ten tvuj kamos k prodeji tlacitka na ovladani zadnich el.oken (viz obr. nize), za nejakou rozumnou cenu?

[upravil dne 16.1.2007 Tornado]

post-0-14109595168928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW kdyz se tu bavite o te kontrolce otevrenych dveri, takhle to reaguje jen kdyz jsou dvere opravdu otevrene - cili svitit stropni svetlo, je to sice hezka blbinka, kdyz mi to sviti na palubce, ale dvere musi byt otevreny minimalne na 5cm mezeru a to uz pozna s odpustenim i blbec ze ma otevrino ( koneckoncu sviti mi svetlo na strope ze jo :D ) Podle schemat pro centralni zamykani by vsak v zamcich mel byt jeste jeden spinac, ktery je podle schematu nezapojen a ten by podle me mel ukazovat otevrene dvere i v pripade spatneho dovreni, cili klasicka situace, kdyz malo pribouchnu dvere.

Mam v planu zjistit jestli tam ten spinac fakt je a jestli funguje, po pripojeni te kontrolky na tenhle spinac by teprve dostala ten spravnej vyznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam presne tak jak pise Ferry. Staci aby nebyl uplne docvaklej zamek a hned mi sviti stropni svetlo, auto dlouze pipne, na pristrojovce se mi rozsviti kontrolka otevrenejch dveri a na displeji na stredovym panelu mi napise ktery dvere jsou otevreny...:D

jen skoda ze to nefunguje i pro ten kufr...:(

[upravil dne 16.1.2007 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

ja to mam presne tak jak pise Ferry. Staci aby nebyl uplne docvaklej zamek a hned mi sviti stropni svetlo, auto dlouze pipne, na pristrojovce se mi rozsviti kontrolka otevrenejch dveri a na displeji na stredovym panelu mi napise ktery dvere jsou otevreny...:D

jen skoda ze to nefunguje i pro ten kufr...:(

[upravil dne 16.1.2007 Blizzard]

mno ty mas novej model ty to maj standartne, bohuzel u staryho modelu to nezapojovali, ale teoreticky by tam mel byt ten spinac v zamku taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

no, nejakej spinac by se tam hodil.. takhle u sedanu ani cek nevi jestli se mu na krizovatce nekdo nahodou nehrabe v kufru...

bylo by dobry kdyby se povedlo aby pipnul, rozsvitil kontrolku na palubce a treba i to svetylko...:mrk

naco mas v aute central ;) ? po nasednuti do auta zmacknes cudlik na dverich a nevleze k tobe nikdo koho v aute chtit nebudes a ty se ven dostane normalne zatahnutim za klicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja bych byl s tou kontrolkou na budicich opatrnej, pac tu kontrolku rozsveci mikroprocesor v umistenej v budicich na prikaz centralni ridici jednotky BSI - prohledni si schemata, aby se az tam pripojis jen tak drat od nejakyho spinace nezblbla cela palubni sit, nebo sis neodpalil ty budiky

u stareho modelu 406 je to pohoda, tam si muzes pridavat draty kam se ti zlibi, ale u noveho modelu je pruser ze ta palubni sit hlida dost veci a jakykoliv zasah j problem

[upravil dne 16/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak s tou kontrolkou to asi teda delat nebudu... jak je to prez tyhle maly mikropotvory, tak je zle. dam to na stropni svetlo.

no me to necvaka jako normalni relatko na blinkr... me to dela takovy tlumeny ne moc silny klepani, tak jsem si myslel ze to dela nejakej repracek, nejspis ten a samej jako kdyz otevru dvere pri nastardovanym motoru nebo kdyz vypnu motor a necham klicky v zapalovani... je to novej model rv99....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

no, tak s tou kontrolkou to asi teda delat nebudu... jak je to prez tyhle maly mikropotvory, tak je zle. dam to na stropni svetlo.

no me to necvaka jako normalni relatko na blinkr... me to dela takovy tlumeny ne moc silny klepani, tak jsem si myslel ze to dela nejakej repracek, nejspis ten a samej jako kdyz otevru dvere pri nastardovanym motoru nebo kdyz vypnu motor a necham klicky v zapalovani... je to novej model rv99....:myslim

tusim ze to tikani je taky osazeny primo v budicich, nekdo to tu uz kdysi resil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...