Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy s Bullockem


Ferin007

Recommended Posts

Zdar lidi.

Potřeboval bych poradit s buldokem. Na internetu sem si objednal jeden kousek, podle výrobce i prodejce model P pro 307, kterej mi i došel. Žel na pedály nějak nende nasadit. :myslim Mořil sem se s tím asi půl hodiny, ale nic. Nevím, kde došlo k chybě, ale podle mě to tam ani nende. Spojka a brzdovej pedál (kerý se tím mají zamykat) totiž zaprvé nejsou úplně v jedné řadě a hlavně, spojkovej pedál je příliš tlustej na to, aby to do toho šlo zamčít. :(

Doplňuju, že se jedná o (zřejmě) nejnovější model Bullock Excellence.

Máte s tím zkušenosti? Mohl by mně někdo poradit, v čem je chyba? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vratit a vybrat jiny kousek. kdyz jsem si tohle kupoval, bylo mi doporuceno prijet a vyzkouset, a najit vhodny typ, protoze \"doporucovany\" rozmer ne vzdy sedi na dane auto.

jestli jsi z prahy, muzu i poradit kam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si taky Bullock poslední typ vybral jsem si přesně tu variantu jaká má být na moje auto, ale jaké bylo moje překvapení že tam nepasuje bo byl krátký i po vytočení šroubu kupoval jsem ho v Praze tak jsem se tam stavil znova

Velice ochotný prodavač se mnou zkoušel tři typy Bullocku než tam pásnul jiný. Chce to ozkoušet hned u krámu,varianty Bullocku mají různou rozteč a různou velikost děr na pedály :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Api

Koupil jsem si taky Bullock poslední typ vybral jsem si přesně tu variantu jaká má být na moje auto, ale jaké bylo moje překvapení že tam nepasuje bo byl krátký i po vytočení šroubu kupoval jsem ho v Praze tak jsem se tam stavil znova

Velice ochotný prodavač se mnou zkoušel tři typy Bullocku než tam pásnul jiný. Chce to ozkoušet hned u krámu,varianty Bullocku mají různou rozteč a různou velikost děr na pedály :super

A můžeš mi prosimtě říct, jakej typ tam nakonec pasoval?

Možná je problém v tom, že pokud sem se díval správně, ta tabulka výrobce byla naposled aktualizovaná někdy v roce 2004, tedy ještě před faceliftem 307. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: Api

Koupil jsem si taky Bullock poslední typ vybral jsem si přesně tu variantu jaká má být na moje auto, ale jaké bylo moje překvapení že tam nepasuje bo byl krátký i po vytočení šroubu kupoval jsem ho v Praze tak jsem se tam stavil znova

Velice ochotný prodavač se mnou zkoušel tři typy Bullocku než tam pásnul jiný. Chce to ozkoušet hned u krámu,varianty Bullocku mají různou rozteč a různou velikost děr na pedály :super

A můžeš mi prosimtě říct, jakej typ tam nakonec pasoval?

Možná je problém v tom, že pokud sem se díval správně, ta tabulka výrobce byla naposled aktualizovaná někdy v roce 2004, tedy ještě před faceliftem 307. :myslim

zítra kouknu do sklepa na krabici co je to za typ ale mám 406,jestli Ti to pomůže :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do P 406 break r.v.2002 pasuje Bullock(poslední typ) Exellence VARIANTA \"E\" úplně přesně,žádné vrglání.

Ten Bullock co je psaný na krabici pro 406 to je typ \"P\" je nepoužitelný bo i po vytočení šroubu za hranici maxima je krátký, alespoň tak tomu bylo u mě :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vytacet sem to zkousel taky, ale nic, akorat sem pak byl vytocenej aji ja. :bojim

Nevim, estli to vzniklo tim faceliftem, ale v 307 nejsou ty 2 pedaly vubec v jedné řadě, navíc spojka je moc tlustá na to, aby ju buldok obejmul i samotnou.

No, budu to muste nak vyresit, ale při koupi po internetu, navic ted ze zahranici, fakt nevim jak. :myslim

Jinak diky za radu i za upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

No, vytacet sem to zkousel taky, ale nic, akorat sem pak byl vytocenej aji ja. :bojim

Nevim, estli to vzniklo tim faceliftem, ale v 307 nejsou ty 2 pedaly vubec v jedné řadě, navíc spojka je moc tlustá na to, aby ju buldok obejmul i samotnou.

No, budu to muste nak vyresit, ale při koupi po internetu, navic ted ze zahranici, fakt nevim jak. :myslim

Jinak diky za radu i za upřesnění.

Nejlepší řešení je ne po internetu těch variant na zkoušku je asi deset :) ale vyzkoušet u obchodu. Pedály když nejsou v jedné řadě vzít Bull. s většíma dírama já mám spojku taky vypasenější než brzdu a brzda je o kousek výš. A nevím estli záleží na faceliftu protože pokud je aktualizovaná tabulka na typy Bull. v roce 04 jak si psal tak to už měla 406 dávno po a stejně nepasoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už to vím a udělal bych to asi tak. :(

Ale byl sem \"v terénu\", navíc chce člověk ušetřit každou korunku a v kamenným obchodě sem to taky nikde neviděl.

Tehdy mě ale hlavně nanapadlo, že když jak výrobce, tak i prodejce uvádějí jeden typ, tak že to tam přesto nebude pasovat. Myslím, že to snad není minimálně pro výrobce takovej problém vyzkoušet, navíc tady je zcela evidentní, že to pasovat vůbec nemůže ani teoreticky.

Opět se potvrdila \"devíza\" mé dějepisářky ze střední školy: \"Kde se na frontě ukázali Italové, tam to zavánělo průserem!\" :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...