Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Typ žárovek


Escaper

Recommended Posts

Původně zaslal: Escaper

Nemáte někdo zkušenosti s žátovkama typu OSRAM Super, CoolBlue, SilverStar... nebo PHILIPS SilverVision nebo Powed2Night ? Výrobci píšou vyšší svítívost atd... je to fakt nebo se jenom snažijou vydělat.

Zkus Hledání, probírá se to tady denně;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Osram cool blue i v parkovačkách, svítí lépe než ty obyčejné, ale na xenon se nehrabou, problém je v tom, že mě stály dost peněz, když mám 4xH7 + 2 parkovačky, a největší problém, že v prosinci mi jedna H7 odešla, takže jsem pochopil, že jsou to vyhozené peníze, příště raději auto s xenonem. Ale už žádné experimenty. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky Osramy sice normál, ale že by byly něco extra.... Kamarád zkoušel do Astry (taky H7) různé žárovky, většinu druhů Osram a žádný extrémní rozdíl jsme v tom nevyděli. Pak koupil v jednom obchodě nějaké žárovky s xenonem (aspoň to tam píší) a ty svítí nehorázně dobře.... Až mi prasknou Osramy, jdu do nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkušenost s osram cool blue, když jsem je kupoval myslel jsem jak nebudou svítit do modra a potom co jsem je dal do auta jsem si uvědomil jak to jsou vyhozený peníze. Předtim jsem měl nějaký Philipsky a ty svítili sice do bíla ale podle mě líp...Navíc ty osramky maj poloviční životnost, příště zkusim zas ty Philipsky. A s xenonovejma žárovkama zkušenost nemám, tolik peněz se mi za to dávat nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Luig

Když už sme u toho, dá se zaměnit žárovka H4 za H7. Pokud jsem se dobře koukal tak by měly mít stejnou patici. Možná se ale pletu... V čem je tedy rozdíl mezi H4 a H7? Díky:papa

neni H4 nahodou dvouvlaknova do reflektoru, ktere maji spolecnou parabolu pro tlumene i dalkove ? H1 a H7 jsou jednovlaknove zarovky pro rozdelene paraboly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty Philipsky vision....svítí sice krásně bíle, když kouknete z venku na auto, tak daleko více než nějaké obyčejné, ale jinak v noci z auta nějaký extra rozdíl nepozoruji. Stály 449Kč 11.11. 2006 v Obi, tak doufám, že aspoň něco vydrží, když už nic :P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Mam taky Osramy sice normál, ale že by byly něco extra.... Kamarád zkoušel do Astry (taky H7) různé žárovky, většinu druhů Osram a žádný extrémní rozdíl jsme v tom nevyděli. Pak koupil v jednom obchodě nějaké žárovky s xenonem (aspoň to tam píší) a ty svítí nehorázně dobře.... Až mi prasknou Osramy, jdu do nich...

Super, diky vsem za reakce, ukazalo se to co sem cekal.

Jaky ty zarovky to jsou co do nich pujdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: MPavel

Pak koupil v jednom obchodě nějaké žárovky s xenonem (aspoň to tam píší) a ty svítí nehorázně dobře.... Až mi prasknou Osramy, jdu do nich...

Super, diky vsem za reakce, ukazalo se to co sem cekal.

Jaky ty zarovky to jsou co do nich pujdes

Asi půjdě to těch, ale až si vzpomene, jak se jmenujou ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: MPavel

Mam taky Osramy sice normál, ale že by byly něco extra.... Kamarád zkoušel do Astry (taky H7) různé žárovky, většinu druhů Osram a žádný extrémní rozdíl jsme v tom nevyděli. Pak koupil v jednom obchodě nějaké žárovky s xenonem (aspoň to tam píší) a ty svítí nehorázně dobře.... Až mi prasknou Osramy, jdu do nich...

Super, diky vsem za reakce, ukazalo se to co sem cekal.

Jaky ty zarovky to jsou co do nich pujdes

Pokud by jsi opravdu hledal dozvíš se mnohem víc, třeba že u Osram SilverStar sám výrobce uvádí sníženou životnost, nebo že někteří zde mají žárovky s Xenonem EUFAB GOLD atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Toomm

Ahoj měl jsem osram cool blue a hrozná svítivost, bílá s nádechem do modra, když bylo mokro a nebo pršelo, jel jsem jak bez zapnutých světel. Hrůza :bojim

Můžeš mě říct s kterejma žárovkama je za mokra v noci v osvětlenym městě na silnici vidět že svítíš? Podle mě mužeš mít jakykoliv a bude to stejný, ta mokrá černá silnice to světlo prostě sežere, a muže bejt třeba fialový s puntikama:D:D:D:D

[upravil dne 5/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...